Gelinlik Ankara

Nero Gelinlik

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Nero Gelinlik Hakkında

Nero Gelinlik olarak uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Özel günlerde giyilen elbise ve kostümler üzerine yoğunlaşmış bir iş yapıyor ve kadınlara hitap ediyoruz. Bu sektörde bulunduğumuz süre zarfı boyunca sayısız gelinle çalışıp onları memnun ettik ve çok değerli tecrübeler elde ettik. Hemen her yıl değişen modaya ayak uydurmak ve kendimizi geliştirmek için de gereken her şeyi yaptık. Daha iyi hizmet verebilmek için yenilenmekten ve çabalamaktan vazgeçmiyoruz. Bu sayede Ankara Altındağ gelinlikçileri arasında farkımızı ortaya koyuyoruz.

Hem bir atölye hem de bir satış mağazası olarak hazır model isteyenlere de özel dikim arzu edenlere de hitap edebiliyoruz. Birbirinden güzel ve günümüz modasına uygun tasarlanmış hazır modellerimizi tercih ederseniz ölçülerine göre son rötuşları yaparak gelinliği size hemen teslim edebiliriz. Üstelik elbiseyi satın alabileceğiniz gibi kiralayabilirsiniz de. Ancak derseniz ki bana özel bir tasarım yaptırıp diktirmek istiyorum, vücudunuza ve proporsiyonunuza göre harika bir tasarım yapıp kaliteli kumaşlar ile sizin için dikeriz.

Gelinlikler haricinde diğer özel günler için de hizmet veriyoruz. Abiyeler, nişanlıklar, kınalıklar, bindallı ve kaftanlar gibi çok geniş bir yelpazede ürünlerimiz mevcut. Dilerseniz renk renk ve cıvıl cıvıl elbiseler için de bizi tercih edebilir, kendinizi emin ellere emanet edebilirsiniz.

Ankara gelinlikçileri arasında arayıştaysanız ve size tam anlamıyla hitap eden bir firma bulamadıysanız o halde sanırım artık buldunuz. Bizimle tanışmak, çalışmalarımıza göz atmak ve daha detaylı bilgi alabilmek için Altındağ Kale Mahallesi’nde bulunan mağaza ve atölyemizi ziyaret edebilirsiniz. Birebir görüşüp karar vermekte her zaman fayda var diye düşünüyor ve sizi bir kahveye bekliyoruz. Bize ulaşıp randevu almak isterseniz iletişim bilgilerimiz sayfa üzerinde mevcut, arayabilir veya formu kolayca doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Kale Mah. Güllük Sk. Altındağ / Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Nero Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.