Miry May Bridal

3 Yorum

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Miry May Bridal Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Miry May Bridal Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 hafta

Miry May Bridal Özellikler

 • Özellikler

  Kiralama, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Miry May Bridal Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Modern, son moda orijinal ithal markalar

Miry May Bridal Hakkında

Miry May ve Crystal Design

Düğününüzde göz alıcı bir gelin olmak istiyorsanız, doğru adres Miry May Bridal!

Ürünlerimiz, Avrupa'da yetenekli ekiplerin, özel tasarımları ile en kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilen modeller. Fransız danteli, aplike, farklı dantel çeşitleri, swarovski taşlar ve Hindistan'dan gelen çok özel siyah taşlar ile modellerimize zenginlik kazandırıyoruz. Ürünlerimiz, piyasada üretilen diğer ürünlere kıyasla farkı ilk bakışta bile ayırt edilen tarzdalar. Eğer siz de en özel anlarınızda farklık, kalite ve zevkin uyumunu yakalamak istiyorsanız, sayfada yer alan orijinal modellerimize göz atmalısınız.

Ne kadar farklı kadın varsa, o kadar da farklı zevk vardır. Kimi bu en özel gününde deli dolu olurken bazıları da zarif, peri kızı gibi görünmeyi tercih ediyor. Zaten tüm seçenekler standart ve monoton olsa, bu kadar çeşitli hayal nasıl hayata geçecek? İşte burada devreye Üsküdar gelinlikçileri arasında yer alan Miry May Bridal Gelinlik firmamız devreye giriyor.

Gelinlik konusunda biriktirdiğimiz tüm deneyimlerimizi günümüz trendleriyle sentezleyerek gelinlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi misyon ediniyoruz. Profesyonel bir ekipten oluşan aile şirketiyiz. Yurt dışındaki fabrikalarla çalışıyor ve en güzel modelleri sizin için seçerek firmalarla anlaşma yapıyoruz. Amacımız Türkiye'deki gelinlerimize dünyadan bir pencere açmak. Sizin için oluşturduğumuz ve başka bir yerde benzerini bulamayacağınız modellerimizi mağazamızda beğeninize sunuyoruz.

Farklı tarzlarda çok sayıda gelinlik, abiye ve nişanlıklarımız sahiplerini bekliyor. Modellerimizi seçerken gelin adaylarımızın tercihlerini analiz ediyor ve bu analiz doğrultusunda prensesten balığa, çok amaçlıdan fantastik modellere kadar geniş bir yelpazede gelinlikler sunuyoruz. Gelin adayımız mağazamızda iken sadece ona hizmet verebilmek için aynı anda başka bir gelin adayına hizmet vermiyoruz. Kişiye özel gelinlikleri en erken dört hafta süresince dikerek, kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Siz de hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Sokullu Mehmet Paşa Mah, Çetin Emeç Blv. No:41‎, 06830 Çankaya, 06830 Cankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Miry May Bridal Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

H&H

Helin & Hürşia

Düğün Tarihi: 13.08.2022Gelinlikler zaten çok güzel ama Fatoş hanımın ilgili davranması sorunlara çözüm bulması gerçekten harika 🥰 düğünümüzün hazırlığında en sorunsuz stressiz geçen bölüm oldu sayesinde 🌼

E&İ

Eda & İbrahim

Düğün Tarihi: 11.12.2021Hizmet mukkemel, ürün kalitesi gerçekten ithal olduğunu gösteriyor. Herkese tavsiye ederim

D&H

Dilek & Hüseyin

Düğün Tarihi: 29.10.2022


Hersey mükemmeldi gelinlikler harika her şey için teşekkür ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.