Miray Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Stil Gelinlik
27 1 3

Çankaya

Stil Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim
Mehtap Moda Evi
147 18

Çankaya

Mehtap Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim
En - Kübra Moda Evi
24 3

Yenimahalle

En - Kübra Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Gelinliğiniz hayatınızda yalnızca bir kez giyeceğiniz en anlamlı elbisenizdir. Böylesine değerli olan gelinliğiniz konusunda gelin işinizi şansa bırakmayın ve Miray Moda Evi’nin tecrübeli ve profesyonel ekibiyle hayallerinizdeki gelinliğin içinde mutluluğa “evet” deyin.

Biz 20 yılı aşkın süredir işini aşkla ve özenle yapan profesyonel bir ekibimiz. Moda aşkımızla ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla şimdiye kadar birçok müstakbel gelini hayallerindeki gelinliğe kavuşturduk. Bizi tercih eden kadınlardan aldığımız iyi referanslarla ve işimize duyduğumuz özenle de alanımızda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Sektöre adımımızı attığımız günden bu yana size en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bunun için öncelikle bütün gelinliklerimizi en kaliteli kumaşlar ve dantellerle hazırlıyoruz. Gelinliklerimizin üzerinizde kusursuz bir şekilde durması için de her bir dikişinden işlemesine kadar büyük bir titizlikle hareket ediyoruz.

Bizi tercih eden her müstakbel gelini mutlu edecek çeşit çeşit gelinlik modelleriyle hizmet veriyoruz. Bohem tarzdaki dantel gelinliklerden, tafta kumaşlı balo tipi gelinliklere kadar oldukça geniş yelpazede bir ürün çeşitliliği ile hizmet veriyoruz. Özel ölçü kalıplarımız sayesinde her beden ölçüsündeki geline kusursuz bir şekilde oturacak gelinlikler üretebiliyoruz. Gelinliklerimizin her biri içinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz özgün tasarımlardan oluşuyor. Alanında uzman modacılarımızla birlikte yenilikçi bir bakış açısıyla gelinliklerinizde sıra dışı çizgileri cesur bir şekilde kullanıyoruz.

Her detayıyla sizin için özenle hazırlanmış bir gelinlik isterseniz, özel dikim gelinlik hizmeti de veriyoruz. Özel dikim gelinliklerde sizin hayalinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürmek için kumaş seçiminden dikime kadar hummalı bir çalışma yürütüyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Miray Moda Evi Ankara gelinlik fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz edindiğimiz tüm tecrübeler ve moda aşkımızla hayallerinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürmek için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kavaklıdere Mah. Tunalı Hilmi Cad. No:100/7, Çankaya/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!