Mihrace Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Behiye Gelinlik ve Modaevi
203 12

Yenimahalle

Behiye Gelinlik ve Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Faike Polat
236 3 48

Çankaya

Faike Polat

2 hafta
Özel Dikim
Mehtap Moda Evi
143 18

Çankaya

Mehtap Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

10 yılı aşkın tecrübemizle, değerli gelin adaylarımız için faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Hazırlık aşamasından dikime, ihtiyacınız olacak aksesuarlardan gelinliğinizi teslim aldığınız ana kadar titiz bir çalışma yürütüyor, güler yüzlü yapımızdan asla ödün vermiyoruz. Hadi gelin hep hayalini kurduğunuz gelinliği birlikte tasarlayalım!

Peki Mihrace Gelinlik olarak bunu nasıl yapacağız? Öncelikle bizimle iletişime geçtiğinizde hemen bir görüşme tarihi belirliyoruz çünkü bir an önce hazırlıklara başlamak istiyoruz. Daha sonra isteklerinizi değerlendiriyoruz ve kalıp çalışmaları yapıyoruz. Düğün konseptinizi, düğün mekanınızı ve vücut tipinizi dikkate alarak model önerilerinde bulunuyoruz. Tabii bu aşamada aklınızda fikirlerinizi de dinliyoruz. Model seçimi yaptıktan sonra kullanacağımız kumaşı, dantel çeşitlerini veya süsleme ayrıntılarını konuşuyoruz. Dikim aşamasında sizi 4 kez provaya davet ediyoruz. Provalarda içinize sinmeyen bir detay olduğunda değişiklik isteyebiliyorsunuz. Bu sayede teslim aşamasında herhangi bir problemle karşılaşmıyorsunuz. Görüşmeye aklınızda bir modelle geldiyseniz işimiz daha kolaylaşıyor çünkü gösterdiğiniz veya hayal ettiğiniz gelinlik nasıl olursa olsun onu yapacak bilgi ve birikime sahibiz. Bu nedenle bize sonuna kadar güvenebilir, gelinliğinizin tasarımını emanet edebilirsiniz.

Genelde hangi modeller üzerinde çalışıyoruz?

Düğün gününüzde konuklarınızın bakışlarını üzerinizde toplayacak romantik tarzı temsil eden düşük omuzlu modeller, dekolte seven gelin adaylarımızın tercihi v yaka modeller, annelerinin gelinliklerine benzer modelleri seven gelin adaylarımızın tercihi vintage modeller, feminen detayların öne çıktığı tül üzerine çiçek detaylarının işlendiği romantik modeller gibi birçok alternatifimiz bulunuyor. Kısacası siz nasıl bir model dikeceğimize karar verin ve gerisiniz yetenekli ekibimize bırakın! Ankara gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek ve randevu oluşturmak için yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak ‘’Ücretsiz randevu al’’ butonuna tıklayabilir, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

Oğuzhan Bey

  • Adres: Ankara Kızılay, Atatürk Bulvarı, And Çarşısı No:70Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.