Mihrace Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Yasemin Gelinlik & Modaevi
419 12 113

Çankaya

Yasemin Gelinlik & Modaevi

4 hafta
Özel Dikim
Setr-i Nur Şentepe
52 1

Yenimahalle

Setr-i Nur Şentepe

1 hafta
Özel Dikim
Rüyam Gelinlik Moda Evi
212 1 12

Çankaya

Rüyam Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

10 yılı aşkın tecrübemizle, değerli gelin adaylarımız için faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Hazırlık aşamasından dikime, ihtiyacınız olacak aksesuarlardan gelinliğinizi teslim aldığınız ana kadar titiz bir çalışma yürütüyor, güler yüzlü yapımızdan asla ödün vermiyoruz. Hadi gelin hep hayalini kurduğunuz gelinliği birlikte tasarlayalım!

Peki Mihrace Gelinlik olarak bunu nasıl yapacağız? Öncelikle bizimle iletişime geçtiğinizde hemen bir görüşme tarihi belirliyoruz çünkü bir an önce hazırlıklara başlamak istiyoruz. Daha sonra isteklerinizi değerlendiriyoruz ve kalıp çalışmaları yapıyoruz. Düğün konseptinizi, düğün mekanınızı ve vücut tipinizi dikkate alarak model önerilerinde bulunuyoruz. Tabii bu aşamada aklınızda fikirlerinizi de dinliyoruz. Model seçimi yaptıktan sonra kullanacağımız kumaşı, dantel çeşitlerini veya süsleme ayrıntılarını konuşuyoruz. Dikim aşamasında sizi 4 kez provaya davet ediyoruz. Provalarda içinize sinmeyen bir detay olduğunda değişiklik isteyebiliyorsunuz. Bu sayede teslim aşamasında herhangi bir problemle karşılaşmıyorsunuz. Görüşmeye aklınızda bir modelle geldiyseniz işimiz daha kolaylaşıyor çünkü gösterdiğiniz veya hayal ettiğiniz gelinlik nasıl olursa olsun onu yapacak bilgi ve birikime sahibiz. Bu nedenle bize sonuna kadar güvenebilir, gelinliğinizin tasarımını emanet edebilirsiniz.

Genelde hangi modeller üzerinde çalışıyoruz?

Düğün gününüzde konuklarınızın bakışlarını üzerinizde toplayacak romantik tarzı temsil eden düşük omuzlu modeller, dekolte seven gelin adaylarımızın tercihi v yaka modeller, annelerinin gelinliklerine benzer modelleri seven gelin adaylarımızın tercihi vintage modeller, feminen detayların öne çıktığı tül üzerine çiçek detaylarının işlendiği romantik modeller gibi birçok alternatifimiz bulunuyor. Kısacası siz nasıl bir model dikeceğimize karar verin ve gerisiniz yetenekli ekibimize bırakın! Ankara gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek ve randevu oluşturmak için yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak ‘’Ücretsiz randevu al’’ butonuna tıklayabilir, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

Oğuzhan Bey

  • Adres: Ankara Kızılay, Atatürk Bulvarı, And Çarşısı No:70Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!