Mevaa Wedding Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Kiralama

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Yasemin Gelinlik & Modaevi
419 12 113

Çankaya

Yasemin Gelinlik & Modaevi

4 hafta
Özel Dikim
Filinta Gelinlik
110 13

Çankaya

Filinta Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim
Gold Moda
92 5 10

Çankaya

Gold Moda

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayatınızda çoğu zaman bir kez giyebileceğiniz kıyafettir gelinlik. Bu nedenle gelinlik seçim sürecinizi büyük bir özen ve titizlikle yapacağınızı biliyoruz. Mutluluğa giden bu yolda günün en güzeli olmak en büyük hayaliniz. Bunun farkındayız ve gelinliğinizi hayallerinizi göz önünde tutarak tasarlıyoruz. Mevaa Wedding & Gelinlik olarak, uzman bakış açımız, yaratıcı fikirlerimiz ve hayallerinizi yansıtan gelinlik modellerimizle yanınızda olmayı istiyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle %100 müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda, siz gelin adaylarımızın rüyalarını gerçekleştiriyoruz.

Peki sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle bizimle iletişime geçiyorsunuz ve beraber bir randevu tarihi oluşturuyoruz. Randevu günü geldiğinde hayallerinize uygun gelinlik modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Eğer özel dikim olanağımızdan yararlanmak isterseniz tarzınıza uygun gelinliği tasarlamaya başlıyoruz. Tasarımı yapılan gelinliğinize ince işçilik ve uzman tecrübemizle süslüyoruz.

Modaevimizde beğeninize sunduğumuz her gelinlik modeli, belirli vücut ölçüleri dikkate alınarak tasarlandı. En iyi fiyata en iyi kaliteyi sunabilmek için; uyumlu, renkli ekipmanlar ve özel tasarımlar kullanmayı tercih ediyoruz. İşte Ankara gelinlik modaevlerinden bizi farklı kılan en belirgin özellik! Bir farkımız daha var: Hayal ettiğiniz tüm renklerde gelinlik tasarlayabiliyoruz. Gök mavileri, yumuşak pembeler, canlı yeşiller ve daha pek çok renk seçeneği... Gelin hayallerinizi sınırlandırmadan, muhteşem bir görünümle konuklarınızın karşısına çıkmanızı sağlayalım!

Gelinlik dışında; nişan, abiye, bindallı ve gece kıyafetleri gibi ihtiyaçlarınızı yaratıcı çözümler üretiyor, düğün çiçekleri ve aksesuarları konusunda da profesyonel bir danışmanlık sunuyoruz. Düğününüze dair ne varsa, hepsinin altında imzamızın olmasını istiyoruz. Hayallerinizi konuşmak adına sizi modaevimize bir kahveye davet ediyoruz. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Ankara gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

Jale Özbek

  • Adres: İzmir 1 Cd. İzmir Ap. No: 20/9 Kızılay Çankaya - AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!