Mevaa Wedding Moda Evi

1 Yorum

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Mevaa Wedding Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Mevaa Wedding Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Mevaa Wedding Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Mevaa Wedding Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Mevaa Wedding Moda Evi Hakkında

Hayatınızda çoğu zaman bir kez giyebileceğiniz kıyafettir gelinlik. Bu nedenle gelinlik seçim sürecinizi büyük bir özen ve titizlikle yapacağınızı biliyoruz. Mutluluğa giden bu yolda günün en güzeli olmak en büyük hayaliniz. Bunun farkındayız ve gelinliğinizi hayallerinizi göz önünde tutarak tasarlıyoruz. Mevaa Wedding & Gelinlik olarak, uzman bakış açımız, yaratıcı fikirlerimiz ve hayallerinizi yansıtan gelinlik modellerimizle yanınızda olmayı istiyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle %100 müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda, siz gelin adaylarımızın rüyalarını gerçekleştiriyoruz.

Peki sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle bizimle iletişime geçiyorsunuz ve beraber bir randevu tarihi oluşturuyoruz. Randevu günü geldiğinde hayallerinize uygun gelinlik modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Eğer özel dikim olanağımızdan yararlanmak isterseniz tarzınıza uygun gelinliği tasarlamaya başlıyoruz. Tasarımı yapılan gelinliğinize ince işçilik ve uzman tecrübemizle süslüyoruz.

Modaevimizde beğeninize sunduğumuz her gelinlik modeli, belirli vücut ölçüleri dikkate alınarak tasarlandı. En iyi fiyata en iyi kaliteyi sunabilmek için; uyumlu, renkli ekipmanlar ve özel tasarımlar kullanmayı tercih ediyoruz. İşte Ankara gelinlik modaevlerinden bizi farklı kılan en belirgin özellik! Bir farkımız daha var: Hayal ettiğiniz tüm renklerde gelinlik tasarlayabiliyoruz. Gök mavileri, yumuşak pembeler, canlı yeşiller ve daha pek çok renk seçeneği... Gelin hayallerinizi sınırlandırmadan, muhteşem bir görünümle konuklarınızın karşısına çıkmanızı sağlayalım!

Gelinlik dışında; nişan, abiye, bindallı ve gece kıyafetleri gibi ihtiyaçlarınızı yaratıcı çözümler üretiyor, düğün çiçekleri ve aksesuarları konusunda da profesyonel bir danışmanlık sunuyoruz. Düğününüze dair ne varsa, hepsinin altında imzamızın olmasını istiyoruz. Hayallerinizi konuşmak adına sizi modaevimize bir kahveye davet ediyoruz. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Ankara gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  İzmir 1 Cd. İzmir Ap. No: 20/9 Kızılay Çankaya - Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Mevaa Wedding Moda Evi Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Rumeysa & M

Düğün Tarihi: 13.11.2021O kadar samimi ve içtenler ki aklınızda ki bütün soru işaretlerini kaldıran, hayalinizdekini bir gelin olmanıza vesile olan emin eller :) Jale ablacım buradan da çok teşekkürlerimi iletmek isterim, bitanesin 😊

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.