Meray Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

5 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Yenimahalle, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 5 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Gelin buketi, Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Güler Cer Gelinlik
50 9 100

Çankaya

Güler Cer Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim
Rüyam Gelinlik Moda Evi
216 1 12

Çankaya

Rüyam Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Zerafet Gelinlik
42 1

Çankaya

Zerafet Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim…

Düğün gününüzde eşsiz bir görünüme kavuşmak istiyor ve aradığınız modeli bulamamaktan çekiniyorsanız hiç merak etmeyin. Meray Gelinlik Ankara olarak baştan aşağı uyum içerisinde bulunabileceğini adeta sizin için biçilmiş bir kaftan niteliğinde olan gelinlik modellerimizi beğeninize sunuyor, özel dikimden hazır modele kadar birçok seçenek sunuyoruz.

Hayallerinizi sınırlandırmanıza asla izin vermiyoruz. Sizi can kulağıyla dinliyor kendinizi içinde görmek istediğiniz gelinlik modelini birlikte tasarlıyoruz. Belli noktalarda tecrübemiz doğrultusunda tavsiyelerde bulunuyor ve modeller hakkında danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Model seçiminde bulunurken en önem verilmesi gereken detaylardan biri de düğün mekânınızla ve konseptinizde uyum içerisinde görünen bir gelinliğe sahip olmanız. Bu konuda size şu gibi tavsiyelerde bulunabiliriz.

-Açık havada kır bahçesi, havuz başı ve plajda düğün organizasyonu gerçekleştirecekseniz, uçuş uçuş, tül, organze ya da şifon gibi hafif kumaşlarla yapılmış sizi terletmeyen gelinlik modellerinden tercih edebilirsiniz. Kapalı alanda otel, restoran ya da balo salonunda düğün organizasyonu gerçekleştirecekseniz ise modern, uzun kuyruklu balık kesim modelleri tercih edebilirsiniz.

-Gelinliğinizin vücut tipinize uygun olması da önemli bir detaydır bu konuda profesyonelliğimizi konuşturuyoruz ve size en çok yakışan modeli belirliyoruz.

- Duvak seçiminde de size birçok alternatif sunuyoruz. Gelinliğinizin tamamlayıcısı olan duvağınızda en önem verdiğimiz detaylardan biri renk uyumudur. Ayrıca gelinliğin modeli işlemesi ve tarzı da duvak seçimimizi etkiliyor. İşlemeli bir gelinlik modeli tercih ettiyseniz ise gelinliği gölgede bırakamayacak tül duvakları tercihinde bulunabilirsiniz.

Meray Gelinlik Demetevler olarak hayatınızın en özel gününde ışıl ışıl bir görünüme kavuşmanız için büyük çaba gösteriyoruz. Hizmetlerimiz hakkına detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Karşıyaka Mah. İvedik Cad. No:422/1 Yenimahalle Ankara

Meray Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!