Meray Gelinlik

E-posta Gönder

Meray Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Meray Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Meray Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Meray Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Meray Gelinlik Hakkında

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim…

Düğün gününüzde eşsiz bir görünüme kavuşmak istiyor ve aradığınız modeli bulamamaktan çekiniyorsanız hiç merak etmeyin. Meray Gelinlik Ankara olarak baştan aşağı uyum içerisinde bulunabileceğini adeta sizin için biçilmiş bir kaftan niteliğinde olan gelinlik modellerimizi beğeninize sunuyor, özel dikimden hazır modele kadar birçok seçenek sunuyoruz.

Hayallerinizi sınırlandırmanıza asla izin vermiyoruz. Sizi can kulağıyla dinliyor kendinizi içinde görmek istediğiniz gelinlik modelini birlikte tasarlıyoruz. Belli noktalarda tecrübemiz doğrultusunda tavsiyelerde bulunuyor ve modeller hakkında danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Model seçiminde bulunurken en önem verilmesi gereken detaylardan biri de düğün mekânınızla ve konseptinizde uyum içerisinde görünen bir gelinliğe sahip olmanız. Bu konuda size şu gibi tavsiyelerde bulunabiliriz.

-Açık havada kır bahçesi, havuz başı ve plajda düğün organizasyonu gerçekleştirecekseniz, uçuş uçuş, tül, organze ya da şifon gibi hafif kumaşlarla yapılmış sizi terletmeyen gelinlik modellerinden tercih edebilirsiniz. Kapalı alanda otel, restoran ya da balo salonunda düğün organizasyonu gerçekleştirecekseniz ise modern, uzun kuyruklu balık kesim modelleri tercih edebilirsiniz.

-Gelinliğinizin vücut tipinize uygun olması da önemli bir detaydır bu konuda profesyonelliğimizi konuşturuyoruz ve size en çok yakışan modeli belirliyoruz.

- Duvak seçiminde de size birçok alternatif sunuyoruz. Gelinliğinizin tamamlayıcısı olan duvağınızda en önem verdiğimiz detaylardan biri renk uyumudur. Ayrıca gelinliğin modeli işlemesi ve tarzı da duvak seçimimizi etkiliyor. İşlemeli bir gelinlik modeli tercih ettiyseniz ise gelinliği gölgede bırakamayacak tül duvakları tercihinde bulunabilirsiniz.

Meray Gelinlik Demetevler olarak hayatınızın en özel gününde ışıl ışıl bir görünüme kavuşmanız için büyük çaba gösteriyoruz. Hizmetlerimiz hakkına detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Karşıyaka Mah. İvedik Cad. No:422/1 Yenimahalle Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Meray Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.