Medine Yılmaz Vintage Gelinlik

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
15.000-25.000 TL

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
3 hafta

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik gelinlik fiyatları 15.000-25.000 TL aralığından başlamaktadır.


Medine Yılmaz Vintage Gelinlik ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"Birbirinden farklı kumaş ve tasarım fikirlerimiz ile sizlerin hayallerinde de ilham alarak; vintage, marjinal ve sizin yansıtan elbiseler tasarlıyoruz."


Medine Yılmaz Vintage Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik gelinlik teslim süresi 3 hafta'dır.


Medine Yılmaz Vintage Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Medine Yılmaz Vintage Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik, duvak, bolero, şapka, taç/toka, gelin kesesi aksesuarlarını sağlamaktadır.


Medine Yılmaz Vintage Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Medine Yılmaz Vintage Gelinlik pazar günü hizmet veriyor.


Medine Yılmaz Vintage Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Medine Yılmaz Vintage Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik Hakkında

Her yerde gördüğünüz ve birbirinin adeta aynısı olan gelinliklerden siz de sıkılmadınız mı? Farklı ve özgün olmaya ne dersiniz? Hayal ettiğiniz gelinliği bulmak için sizi de Medine Yılmaz Vintage Gelinlik mağazamıza bekliyoruz. Tüm tasarımları bize ait olan gelinliklerimizi gururla beğeninize sunuyoruz. Kişiye özel çalışıyor, küçük dokunuşlarla gelinliklerimizi tam da sizin istediğiniz güzelliğe kavuşturuyoruz.

Deneyim

Hayatınızın en özel anlarında iz bırakan tasarımlarla yanınızdayız. Farklı çizgimiz ve kişiye özel üretimimizle Çankaya gelinlik mağazaları arasında bambaşka bir yere sahibiz. Medine Yılmaz Vintage Gelinlik firmamızı 8 yıl önce kurduk. 4 kişiden oluşan renkli, enerjisi yüksek ve kendini her daim geliştirmeye açık bir ekiple hareket ediyoruz. Değerli gelinlerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için randevuyla çalışıyoruz.

Hizmetler

Ön görüşmemizde birbirimizi tanıyarak harika bir iletişim kuruyor, sonra da size zengin model seçeneklerimizi sunuyoruz. Medine Yılmaz Vintage Gelinlik modellerimizin kendine özgü ve asla modası geçmeyen tarzları olduğunu göreceksiniz. Nostaljik ve zarif görünümleriyle tasarımlarımıza hayran kalmaya hazır olun! Sadece kişiye özel dikim yaptığımız moda evimizde tadilat ve değişikliklerle kendimiz ilgileniyoruz. Gelinliğinizi 3 provada hazır edebiliriz.

Birinci provanızda beden yerleştirmesi yapıyoruz. İkinci provaya sıra gelince elbiseyi üzerinizde görerek detayları düzenliyor, değişmesini istediğiniz bir yer olursa ona göre çalışıyoruz. Sıra üçüncü ve son provamıza geldiğinde gelinliğinizin hazır halini görüp teslim alabiliyorsunuz. Sadece randevu sistemiyle hizmet verdiğimiz için düğün tarihinizden en az bir ay önce bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Tasarım / Tarz

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik modellerimizde birbirinden farklı, şık kumaş ve tasarım fikirlerimizi hayata geçiriyoruz. Hayallerinizden ilham aldığımız bu tasarım yolculuğunda size marjinal, vintage ve en önemlisi de sizi yansıtan elbiseler hazırlıyoruz. Gelinliklerimiz Fransız danteli ve pamuk kumaştır. Vintage tarzı gelinliklerin en güzel örneklerini mağazamızda görmeniz mümkün. 50’li ve 60’lı yılların fikirlerinden yola çıkarak size geçmişin modasını günümüze taşıyan modeller tasarlayabiliriz.

Ek Hizmetler

Vintage tarzı gelinlik kreasyonlarımızın dışında after party, nişan, söz ve nikah elbiseleri gibi tasarımlarımızı da deneyebilirsiniz. Düğün albümlerinizde eğlenceli fotoğraf kareleri yakalamak istiyorsanız, dış çekim elbiselerimizi denemenizi tavsiye ederiz. Özel davetleriniz için size göz kamaştırıcı abiye, spor abiye ve mezuniyet elbiseleri hazırladık. Gelinliğinizle uyumlu bolero, gelin kesesi, şapka, toka ve taç gibi saç aksesuarları ve duvağınızı mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik ailesi olarak en büyük dileğimiz sizinle güzel günlere imza atmak. Her gelinimizle paylaştığımız sloganımız ise, “Ben çok özelim!” Erken ya da peşin ödemelerde çeşitli kolaylıklar ve indirimler sağlayabiliriz. Medine Yılmaz Vintage Gelinlik fiyatlarımız hakkında fikir edinmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Randevu almak istediğinizde alttaki iletişim bilgilerimizi kullanın ve bizimle sıra dışı bir gelin olun!

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.