Medine Yılmaz Vintage Gelinlik

0312 963 31 59

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  15.000-25.000 TL

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Gelin kesesi, Şapka, Taç/Toka


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Birbirinden farklı kumaş ve tasarım fikirlerimiz ile sizlerin hayallerinde de ilham alarak; vintage, marjinal ve sizin yansıtan elbiseler tasarlıyoruz.

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik Hakkında

Her yerde gördüğünüz ve birbirinin adeta aynısı olan gelinliklerden siz de sıkılmadınız mı? Farklı ve özgün olmaya ne dersiniz? Hayal ettiğiniz gelinliği bulmak için sizi de Medine Yılmaz Vintage Gelinlik mağazamıza bekliyoruz. Tüm tasarımları bize ait olan gelinliklerimizi gururla beğeninize sunuyoruz. Kişiye özel çalışıyor, küçük dokunuşlarla gelinliklerimizi tam da sizin istediğiniz güzelliğe kavuşturuyoruz.

Deneyim

Hayatınızın en özel anlarında iz bırakan tasarımlarla yanınızdayız. Farklı çizgimiz ve kişiye özel üretimimizle Çankaya gelinlik mağazaları arasında bambaşka bir yere sahibiz. Medine Yılmaz Vintage Gelinlik firmamızı 8 yıl önce kurduk. 4 kişiden oluşan renkli, enerjisi yüksek ve kendini her daim geliştirmeye açık bir ekiple hareket ediyoruz. Değerli gelinlerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için randevuyla çalışıyoruz.

Hizmetler

Ön görüşmemizde birbirimizi tanıyarak harika bir iletişim kuruyor, sonra da size zengin model seçeneklerimizi sunuyoruz. Medine Yılmaz Vintage Gelinlik modellerimizin kendine özgü ve asla modası geçmeyen tarzları olduğunu göreceksiniz. Nostaljik ve zarif görünümleriyle tasarımlarımıza hayran kalmaya hazır olun! Sadece kişiye özel dikim yaptığımız moda evimizde tadilat ve değişikliklerle kendimiz ilgileniyoruz. Gelinliğinizi 3 provada hazır edebiliriz.

Birinci provanızda beden yerleştirmesi yapıyoruz. İkinci provaya sıra gelince elbiseyi üzerinizde görerek detayları düzenliyor, değişmesini istediğiniz bir yer olursa ona göre çalışıyoruz. Sıra üçüncü ve son provamıza geldiğinde gelinliğinizin hazır halini görüp teslim alabiliyorsunuz. Sadece randevu sistemiyle hizmet verdiğimiz için düğün tarihinizden en az bir ay önce bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Tasarım / Tarz

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik modellerimizde birbirinden farklı, şık kumaş ve tasarım fikirlerimizi hayata geçiriyoruz. Hayallerinizden ilham aldığımız bu tasarım yolculuğunda size marjinal, vintage ve en önemlisi de sizi yansıtan elbiseler hazırlıyoruz. Gelinliklerimiz Fransız danteli ve pamuk kumaştır. Vintage tarzı gelinliklerin en güzel örneklerini mağazamızda görmeniz mümkün. 50’li ve 60’lı yılların fikirlerinden yola çıkarak size geçmişin modasını günümüze taşıyan modeller tasarlayabiliriz.

Ek Hizmetler

Vintage tarzı gelinlik kreasyonlarımızın dışında after party, nişan, söz ve nikah elbiseleri gibi tasarımlarımızı da deneyebilirsiniz. Düğün albümlerinizde eğlenceli fotoğraf kareleri yakalamak istiyorsanız, dış çekim elbiselerimizi denemenizi tavsiye ederiz. Özel davetleriniz için size göz kamaştırıcı abiye, spor abiye ve mezuniyet elbiseleri hazırladık. Gelinliğinizle uyumlu bolero, gelin kesesi, şapka, toka ve taç gibi saç aksesuarları ve duvağınızı mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Medine Yılmaz Vintage Gelinlik ailesi olarak en büyük dileğimiz sizinle güzel günlere imza atmak. Her gelinimizle paylaştığımız sloganımız ise, “Ben çok özelim!” Erken ya da peşin ödemelerde çeşitli kolaylıklar ve indirimler sağlayabiliriz. Medine Yılmaz Vintage Gelinlik fiyatlarımız hakkında fikir edinmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Randevu almak istediğinizde alttaki iletişim bilgilerimizi kullanın ve bizimle sıra dışı bir gelin olun!

Ekiple Tanışın

 • Medine Yılmaz
  İşletme Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0312 963 31 59
 • Adres:

  Gaziosmanpaşa mah Arjantin cad 22/1 Çankaya Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.