Madam Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Stil Gelinlik
27 1 3

Çankaya

Stil Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim
Mehtap Moda Evi
147 19

Çankaya

Mehtap Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim
Faike Polat
212 50

Çankaya

Faike Polat

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Ankara’da gelinlik diktirmek için modaevi arayan gelin adaylarımızı Kızılay’daki mağazamıza davet ediyoruz. Madam Moda ailesi olarak yıllardır sektörde yer alıyor, kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Yıllar geçse de aynı heyecanla her yıl yeni kreasyonlar tasarlıyor, şıklığınızı tamamlayacak detaylara kadar bu gece ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz. Gelin sizin için profesyonel ekibimizin tarafından tasarlanan ayrıcalıklı modellerden ve tasarım sürecinde söz edelim:

Her model gelin adayımızla yaşadığımız bir macera. Bu yüzden randevu sistemiyle çalışıyoruz. Sizi yakından tanıyarak hayalinizdeki modeli keşfetmek işimizdeki en önemli incelik. Çünkü tekrarı olmayan anları şıklığınızla tamamlamak için çalışıyoruz. Modanın öncü markaları arasında yer almak için kendimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz. Farklı tarzları, en özel konsept ve kesimleri büyük bir hassasiyetle stilize ediyoruz. Modacımız, terzilerimiz ve tasarımcımızla size özel gecenin tarzını yaratıyoruz.

Tarz çalışmalarına geldiğimizde kalıp çıkarmak için atölyeye geçen terzilerimize çizimlerimizle destek veriyoruz. Ancak sıra dikim işine geldiğinde doğru kumaşı kullanmak gelinlik modeli seçimi kadar hassas bir konu. Kaliteli kumaş arasından astar, güpür ve dantel seçimlerinizi yapıyoruz. Teninize yakışan kumaşın parlaklığına, sert veya dökümlü duruşuna bakıyoruz. Her model için farklı; taş, boncuk, inci ve üç boyutlu çiçeklerle şıklığınızı tamamlıyoruz. Gelinliğinizin yaka, kol ve etek kesimindeki zarafetle uyumlu duvak da tasarlıyoruz. Aksesuarlarınızı da tasarladığımızda, masallardaki gibi bir gelin olmanızı sağlıyoruz.

Her tarz kesim ve konseptte gelinlik tasarlayarak Ankara gelinlik modaevleri arasında ismimizden söz ettiriyoruz. Madam Moda’da kaftan, abiye ve nişanlıklarınızla büyüleyici şıklığınız için sizi bekliyoruz. Düşlerinizi gerçekleştirmek için biz hazırız. Ya siz?

Madam Moda randevu formu bu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz? Formu doldurarak Kızılay gelinlikçileri arasından bizi tercih edebilirsiniz!

İletişim

Berna Hanım

  • Adres: Atatürk Bulvarı Büyük Çarşı 67/161 Kızılay/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!