Madam Moda

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Madam Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Madam Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Madam Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Madam Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Madam Moda Hakkında

Ankara’da gelinlik diktirmek için modaevi arayan gelin adaylarımızı Kızılay’daki mağazamıza davet ediyoruz. Madam Moda ailesi olarak yıllardır sektörde yer alıyor, kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Yıllar geçse de aynı heyecanla her yıl yeni kreasyonlar tasarlıyor, şıklığınızı tamamlayacak detaylara kadar bu gece ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz. Gelin sizin için profesyonel ekibimizin tarafından tasarlanan ayrıcalıklı modellerden ve tasarım sürecinde söz edelim:

Her model gelin adayımızla yaşadığımız bir macera. Bu yüzden randevu sistemiyle çalışıyoruz. Sizi yakından tanıyarak hayalinizdeki modeli keşfetmek işimizdeki en önemli incelik. Çünkü tekrarı olmayan anları şıklığınızla tamamlamak için çalışıyoruz. Modanın öncü markaları arasında yer almak için kendimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz. Farklı tarzları, en özel konsept ve kesimleri büyük bir hassasiyetle stilize ediyoruz. Modacımız, terzilerimiz ve tasarımcımızla size özel gecenin tarzını yaratıyoruz.

Tarz çalışmalarına geldiğimizde kalıp çıkarmak için atölyeye geçen terzilerimize çizimlerimizle destek veriyoruz. Ancak sıra dikim işine geldiğinde doğru kumaşı kullanmak gelinlik modeli seçimi kadar hassas bir konu. Kaliteli kumaş arasından astar, güpür ve dantel seçimlerinizi yapıyoruz. Teninize yakışan kumaşın parlaklığına, sert veya dökümlü duruşuna bakıyoruz. Her model için farklı; taş, boncuk, inci ve üç boyutlu çiçeklerle şıklığınızı tamamlıyoruz. Gelinliğinizin yaka, kol ve etek kesimindeki zarafetle uyumlu duvak da tasarlıyoruz. Aksesuarlarınızı da tasarladığımızda, masallardaki gibi bir gelin olmanızı sağlıyoruz.

Her tarz kesim ve konseptte gelinlik tasarlayarak Ankara gelinlik modaevleri arasında ismimizden söz ettiriyoruz. Madam Moda’da kaftan, abiye ve nişanlıklarınızla büyüleyici şıklığınız için sizi bekliyoruz. Düşlerinizi gerçekleştirmek için biz hazırız. Ya siz?

Madam Moda randevu formu bu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz? Formu doldurarak Kızılay gelinlikçileri arasından bizi tercih edebilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Bulvarı Büyük Çarşı 67/161 Kızılay/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.