Lilya Gelinlik Ve Modaevi

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Lilya Gelinlik Ve Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Lilya Gelinlik Ve Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Lilya Gelinlik Ve Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Lilya Gelinlik Ve Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Lilya Gelinlik Ve Modaevi Hakkında

Hayatınızın en özel gününe en güzel halinizle gitmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Zira biz bunun için varız. Çok uzun yıllardır moda sektöründe hizmet veren bir marka olarak mağazamız Lilya Gelinlik Ankara’nın özel gün kostümleri konusunda ihtiyaçlarına büyük oranda cevap oluyor. Şehrin merkezinde bulunan mağazamız Kızılay’da ve bu sayede her bölgeden pek çok farklı alternatifle kolayca ulaşılabiliyoruz. Birbirinden yetenekli, her biri alanında uzman bir ekiple birlikte çalışıyor, tüm konuklarımızı güler yüzlülükle karşılıyoruz.

Bir modaevi olarak önemsediğimiz ve hep ön plana koyduğumuz 4 ana unsur var, bunları sağladığımız zaman başarılı olduğumuza inanıyoruz. Tasarım, kalite, sevgi, mutluluk ve memnuniyet. Her biri tamsa diğerini etkileyerek bizi sonuca ulaştırıyor.

Gelelim sizin en çok merak ettiğiniz ve büyük ihtimalle bu yazıyı okumaktaki sebebiniz olan konuya. Lilya ailesi olarak her zevke ve bütçeye hitap edebilen gelinliklere sahibiz. Mağazamızda gerek kendi koleksiyonlarımızdan gerekse başarılı bulduğumuz markaların koleksiyonlarından pek çok hazır model bulunduruyoruz. Her yıl yenilenen ve günün modasına uygun modellerimizde; tüm vücut tiplerine, kesimlere ve tarzlara uygunluğu gözetiyoruz. Mağazamızdan adımını atan gelinlerimiz muhakkak aradıklarını bulabiliyorlar.

Elbette ki tek seçeneğimiz bu da değil, kendine özel bir gelinlikle dünyaevine girmek isteyen ve tüm isteklerinin uygulandığı kendini tanımlayan bir kostüme sahip olmak isteyen gelinlere bir seçenek daha sunuyoruz. Tasarımcılarımız isteğe göre çizimi yapıyor ve terzilerimiz de dikmeye başlıyorlar. Bu aşamada en kaliteli ithal dantelleri, kumaşları ve gerekli diğer malzemeleri kullanarak ince il işçiliği ile gelinliği birkaç provada tamamlıyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Lilya Moda Evi Ankara Kızılay’da sizi bekliyor. Hemen yandaki formu doldurursanız bize kolayca ulaşabilir ve en uygun tarihe randevunuzu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Bulvarı Büyük Çarşı 1.Kat 67/141-142 Kızılay/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.