Kıvılcım Gelinlik & Modaevi

5 Yorum

E-posta Gönder

Kıvılcım Gelinlik & Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Kıvılcım Gelinlik & Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Kıvılcım Gelinlik & Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Kıvılcım Gelinlik & Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır

Kıvılcım Gelinlik & Modaevi Hakkında

Düğününde göz alıcı görünmek isteyen, salonun konseptiyle uyumlu olmak isteyen, sevdiklerinin hayran bakışlarını üzerinde toplamak istediği kadar gelinliğinin içinde de rahat olmak isteyen tüm gelinleri Kıvılcım Gelinlik & Modaevi’ne bekliyoruz! Bugüne kadar gösterdiği hassasiyet ve sağladığı kaliteli hizmet ile her gelin adayının memnuniyetini sağlayan ve onları buradan içleri rahat bir şekilde gönderen Kıvılcım Gelinlik Ankara’nın hatırı sayılır modaevlerinden biri olarak faaliyet gösteriyor.

1986 yılından beri Ankara’da gelinlik hizmeti veriyor ve gelin adaylarına en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Hayatınızdaki bu özel güne sizi kusursuz bir şekilde hazırlamak için hiçbir detayı atlamıyor, tüm istek, ihtiyaç ve beklentilerinizi ön planda tutuyoruz.

Bizi diğer gelinlikçilerden ayıran en önemli özelliklerden biri; kendimizi sürekli geliştirerek her sene çok daha iyi bir hizmet anlayışını benimsemek. Modayı yakından takip ediyor, o yılın en çok tercih edilen modellerini mağazamızda bulabilmenizi sağlıyoruz. Bunu da sürekli fuarlar, defileler ve lansmanları gezerek ve araştırarak yapıyoruz.

Bünyemizde çalışan ekibin tecrübesine güvenebilirsiniz. Sektörde uzun zamandır aktif olarak rol alan çalışanlarımız hem deneyimlerini hem de bilgi birikimlerini bu süreçte sizinle paylaşıyor ve hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyorlar. Dilerseniz mevcut modellerimizden dilerseniz de sizin belirlediğiniz modeller üzerinden bir plan şeması çıkarıyor ve sizi en doğru şekilde yönlendiriyorlar. Yıllardır, tercih eden gelin adaylarının olumlu geri dönüşlerini alan Kızılay Kıvılcım Gelinlik ile düğününüze hazırlanma sürecini en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Hayatınızın bu özel gününe, Ankara’da kendini kanıtlamış bir modaeviyle hazırlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Size, en az sizin kadar önem veriyor ve düğününüzde göz kamaştırmanızı istiyoruz. Bunun için de ne gerekiyorsa yapmaya hazırız!

İletişim

 • Adres:

  Adres 1: Atatürk Bulvarı No:67 /150 Kızılay Çankaya / Ankara - Adres 2: Fatih Mh. Belediye Cd. 23/B Pursaklar/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Kıvılcım Gelinlik & Modaevi Yorumları (5)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

P&F

Pelin & Fatih

Düğün Tarihi: 12.06.2020Çalışanlar çok ilgili çok yardımcı oluyorlar teşekkürler kıvılcım gelinlik

Ç&M

Çilem & Murat

Düğün Tarihi: 20.08.2019


Her şey için çok teşekkür ederim. benim gibi titiz bir insana bile tek bir kelime bırakmadan her şeyi o kadar muhteşem tasarladınız ki sizi çoook çok seviyorum iyi ki karşılaşmışız..

B&İ

Banu & İlyas

Düğün Tarihi: 25.07.2019


Sevgili Kıvılcım ekibine bana hazırladıkları ve herkesin bayıldığı muhteşem gelinliğim için çok teşekkür ederim.Başarılarınızın devamı dilerim.

a&a

Akkız & Ahmet

Düğün Tarihi: 18.05.2019


hayalimdeki gelinliğin fotoğrafını size gösterdiğimde beni o kadar doğru yönlendirmişsiniz ki iyi ki size güvenmişim sonucunda çıkan gelinlik hayallerimi süsleyen gelinlikti hem de daha güzeliydi.cansınız siz iyi çalışmalar dilerim

S&A

Sibel & Ali

Düğün Tarihi: 15.03.2019


En özel günümde beni tüm doğru yönlendirmelerinizle istediğim hayalimdeki gelinlikten daha güzeline kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederim.. iyiki sizi tanımışım elinize emeğinize sağlık çoook öpüyorum Kıvılcım ailesi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.