Juliet Moda Evi

E-posta Gönder

Juliet Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Juliet Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Juliet Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Juliet Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Juliet Moda Evi Hakkında

Hayalleri gerçekleştirme misyonuyla tutkunu olduğumuz mesleğimizi icra eden Juliet Moda Evi olarak uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz. Gerek kalitemiz gerekse profesyonel ekibimizle Ankara gelinlik mağazaları ve modaevleri arasında farkımızı ortaya koyuyoruz.

Her zevke, tarza ve bütçeye hitap edebiliyoruz. Gelinlerimizin hayallerini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyor ve pek çok seçenek sunuyoruz. Bu seçeneklerden ilki ve en önemlisi de hazır model mi yoksa özel tasarım mı olmasını istediklerinin kararını vermeleri. Hazır modellerde şansını denemek isteyen gelinlerimize mağazamızda bulunan ve her kesim ve tarzdan birbirinden hoş elbiseyi sunuyoruz. Özel dikim isteyenlere ise tüm beklentilerini karşılayacak bir tasarım yaparak beğendiği takdirde gelinliği dikiyoruz. En kaliteli kumaşlar ve dantellerle el işçiliği kullanarak diktiğimiz gelinlikler sadece birkaç provada hazır oluyor.

Dileyen gelinlerimiz hayatının en özel gününde üzerinde taşıdıkları o benzersiz gelinlikleri satın alabilir, dileyenler ise kiralama hizmetimizden faydalanabilirler. Her konuda olduğu gibi bu konuda da tercihi çiftlerimize bırakıyoruz.

Peki, bizde sadece gelinlik mi bulabilirsiniz? Elbette ki hayır. Özel gün, kutlama ve organizasyonlara özenli bir şekilde katılmak isteyen kadınlar bizden diledikleri türde bir hizmet alabilirler. Başta tabii ki kına geceleri ve nişan merasimleri olmak üzere her abiye ihtiyacınızda yanınızdayız. Birbirinden modern ve son moda nişanlıklarda renk ve model sınır yok, kınalıklarımızda ise sizi sultanlar gibi hissettirecek bindallı ve kaftanlar veya daha modern bir prenses gibi hissettirecek elbiseler sunabiliyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için bizimle tanışmak ve görüşmek, güncel Juliet Moda fiyatlarını öğrenmek isterseniz tek yapmanız gereken sağ tarafta bulunan formu doldurarak hızlıca randevunuzu almak. En mutlu günleriniz için işinizi şansa bırakmayın ve kendinizi emin ellere emanet edin, şimdiden mutluluklar.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet, Atatürk Blv No:69, 06430 Çankaya/Ankara, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Juliet Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.