J'ande Modaevi

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

J'ande Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

J'ande Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

J'ande Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

J'ande Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  3-5


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka

J'ande Modaevi Hakkında

Şahane bir gelin olmak için J'ande Modaevi kalitesini yaşamalısınız. 1990 yılında bir aile şirketi olarak faaliyete başlayan markamız J’ande Maison de Couture moda sektöründe kısa zamanda başarılı ve güvenilir firmalar arasında olmayı başardı. Her zaman gelinlerimizin memnuniyetini önemseyerek çalışıyor, hayallerinizdeki kusursuz görünüme ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

J’ande Maison de Couture Gelinlik Abiye Modaevi olarak istediğiniz tasarımları kısa sürede size hazırlıyoruz. Gelinlik, nişanlık ve abiye kıyafetlerin tasarımında her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyoruz. Alanında uzman ekibimizle birlikte çok sayıda büyük başarıya imza atıyoruz. Tamamen içinize sinecek bir gelinlik için mutlaka mağazamızı ziyaret etmelisiniz.

Ankara gelinlik modaevleri arasında bir tercih yapacaksanız, markamızı incelemelisiniz. Sizi güler yüzlü bir şekilde mağazamızda karşılıyoruz. Aklınızda bir model tasarımı varsa bize rahatlıkla anlatabilirsiniz. Uzman tasarımcılarımızla beklentilerinize en uygun modeli kısa sürede oluşturuyoruz. Eğer henüz bir gelinlik modeli belirlemediyseniz, stil danışmanlarımız size şahane yönlendirmeleriyle yol gösterebilir.

Tarzınızı, düğün mekanınızı, eğlence konseptinizi ve vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak gelinliği bulmanızı sağlıyoruz. Biliyoruz ki tüm gelinler düğünlerinde doğru gelinliği giymek istiyor. Aslında bu zor görünse de oldukça kolay. Heyecanınızı biraz azaltarak hem kalbiniz hem de mantığınızla karar vermelisiniz. Hoşunuza giden modeli size zevkleriniz söyleyecektir. Mantığınız ise vücut ölçülerinizi gözden geçirmenizi önerecektir. Siz de bu iki hisse kulak vererek muhteşem gelinliği bulabilirsiniz. Biz size objektif yönlendirmeler yapıyor olsak da son kararı her zaman siz veriyorsunuz. Mağazamızdan mutlu bir şekilde ayrılacağınıza eminiz.

Ankara Çankaya gelinlikçileri arasında yer aldığımız J'ande’nin gelinlerinden biri olmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışınİletişim

 • Adres:

  İzmir 1. Cadde 2. Kat No: 20/5 Kızılay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  J'ande Modaevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.