J'ande Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 3-5
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka

Önerilen Firmalar

Filinta Gelinlik
110 13

Çankaya

Filinta Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim
Rüyam Gelinlik Moda Evi
212 1 12

Çankaya

Rüyam Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
En - Kübra Moda Evi
24 3

Yenimahalle

En - Kübra Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Şahane bir gelin olmak için J'ande Modaevi kalitesini yaşamalısınız. 1990 yılında bir aile şirketi olarak faaliyete başlayan markamız J’ande Maison de Couture moda sektöründe kısa zamanda başarılı ve güvenilir firmalar arasında olmayı başardı. Her zaman gelinlerimizin memnuniyetini önemseyerek çalışıyor, hayallerinizdeki kusursuz görünüme ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

J’ande Maison de Couture Gelinlik Abiye Modaevi olarak istediğiniz tasarımları kısa sürede size hazırlıyoruz. Gelinlik, nişanlık ve abiye kıyafetlerin tasarımında her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyoruz. Alanında uzman ekibimizle birlikte çok sayıda büyük başarıya imza atıyoruz. Tamamen içinize sinecek bir gelinlik için mutlaka mağazamızı ziyaret etmelisiniz.

Ankara gelinlik modaevleri arasında bir tercih yapacaksanız, markamızı incelemelisiniz. Sizi güler yüzlü bir şekilde mağazamızda karşılıyoruz. Aklınızda bir model tasarımı varsa bize rahatlıkla anlatabilirsiniz. Uzman tasarımcılarımızla beklentilerinize en uygun modeli kısa sürede oluşturuyoruz. Eğer henüz bir gelinlik modeli belirlemediyseniz, stil danışmanlarımız size şahane yönlendirmeleriyle yol gösterebilir.

Tarzınızı, düğün mekanınızı, eğlence konseptinizi ve vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak gelinliği bulmanızı sağlıyoruz. Biliyoruz ki tüm gelinler düğünlerinde doğru gelinliği giymek istiyor. Aslında bu zor görünse de oldukça kolay. Heyecanınızı biraz azaltarak hem kalbiniz hem de mantığınızla karar vermelisiniz. Hoşunuza giden modeli size zevkleriniz söyleyecektir. Mantığınız ise vücut ölçülerinizi gözden geçirmenizi önerecektir. Siz de bu iki hisse kulak vererek muhteşem gelinliği bulabilirsiniz. Biz size objektif yönlendirmeler yapıyor olsak da son kararı her zaman siz veriyorsunuz. Mağazamızdan mutlu bir şekilde ayrılacağınıza eminiz.

Ankara Çankaya gelinlikçileri arasında yer aldığımız J'ande’nin gelinlerinden biri olmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurabilirsiniz.

İletişim

yasemin yılmaz-meryem kuru

Meryem Kuru

Yasemin Yilmaz

  • Adres: İzmir 1. Cadde 2. Kat No: 20/5 Kızılay

J'ande Modaevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!