İrem Gelinlik ve Moda Evi

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

İrem Gelinlik ve Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

İrem Gelinlik ve Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

İrem Gelinlik ve Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

İrem Gelinlik ve Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

İrem Gelinlik ve Moda Evi Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz o beyaz gelinliği giyeceğiniz gün yaklaşıyor. O çok özel gün geldiğinde gelinliğinizin tam da hayallerinizdeki gibi olmasını istiyorsanız, İrem Gelinlik Moda Evi hizmetinizde.

İrem Gelinlik ve Moda Evi olarak sektörde kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla ilerliyoruz. Moda evimizde çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında eğitim almış, profesyonel kişilerden oluşuyor. İşimize duyduğumuz tutkuyla ve bizi tercih eden müşterilerimizden aldığımız iyi referanslarımızla kendimizi daima bir adım ileri taşımak için çalışıyoruz. Bunun için eğitimler alıyor ve sektördeki son yenilikleri yakından takip edip başarılı bir şekilde uyguluyoruz.

Hazır modellerimiz arasından bir seçim yapmayı düşünüyorsanız, öncelikle eski kreasyonlarımızı inceleyip fikir sahibi olmanızı öneriyoruz. Zaten kusursuz tasarımlarımızı gördüğünüz anda kalite farkını hemen anlayacağınızdan eminiz. Oldukça geniş yelpazede bir ürün çeşitliliği ile hizmet veriyoruz. Bohem tarzdaki dantel gelinliklerden, transparan detaylı ve işlemeli iddialı gelinliklere kadar her tarza, her vücut tipine, her düğün mekanına uygun gelinliklerle hizmet veriyoruz. Gelinliklerimizin her birinin üzerinizde kusursuz durması için usta el işçiliğine çok önem veriyoruz. Gelinliklerimizin her bir dikişinden işlemesine kadar büyük bir özenle çalışıyoruz.

İrem Gelinlik ve Moda Evi olarak özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Sizin hayalinizdeki gelinliği detaylarıyla öğrendikten sonra, bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için hazırlıklarımıza başlıyoruz. Gelinliğinizi hazırlarken sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Mağazamızda hayalinizdeki gelinliğin yanında birbirinden güzel kına elbiseleri ve abiyeler de bulabiliyorsunuz. Bu sayede siz mağazamızda gelinlik alışverişinizi yaparken, düğününüze katılacak sevdikleriniz de diledikleri abiye modelini seçerek, düğün gününüzde muhteşem bir güzelliğe ulaşabilir.

Siz de her detayıyla içinize sinen bir gelinlikle mutluluğa “evet” demek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, İrem Gelinlik ve Moda Evi Ankara gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Bulvarı 69/178 And İşhanı Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.