Hedera Gül Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Behiye Gelinlik ve Modaevi
201 14

Yenimahalle

Behiye Gelinlik ve Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Yasemin Gelinlik & Modaevi
419 12 113

Çankaya

Yasemin Gelinlik & Modaevi

4 hafta
Özel Dikim
Gülendam Gelinlik
11

Çankaya

Gülendam Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Mutlu gelinlerin tercihi Çankaya’da sizleri bekliyor. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren, isteklerinizi önemseyen ekibimiz hayalini kurduğunuz gelinliği tasarlamak için büyük bir özveriyle çalışıyor. Özel dikim olanağımızın dışında mağazamızdaki hazır modellerden de seçim yapabileceğinizi belirtelim. Eğer Ankara’da yapacağınız düğününüzde giyeceğiniz gelinliği hala almadıysanız, hizmetlerimizi öğrenmeden kararınızı vermeyin!

Hedera Gül Gelinlik ekibi, olarak sizi en doğru modellere yönlendirmek için buradayız! Tabii bu aşamada ilk yaptığımız şey uygun bir tarihe görüşme ayarlamak. Mağazamıza geldikten sonra bir kahve eşliğinde konuşmaya başlıyoruz. ‘’Ne hayal ediyorsunuz, hangi modelleri beğeniyorsunuz?’’ Bu sorulara verdiğiniz yanıtlara uygun gelinliklerimizi beğeninize sunuyoruz. İçinize sinenleri hemen deneyebiliyorsunuz. Daha sonra her detayı bir bütün olarak görmeniz için duvağımızı da takıyoruz. Eğer bu hazır modellerden seçim yaparsanız gelinliğinizi aynı gün teslim alabiliyorsunuz. Gerekli durumlarda tadilat işlemleri de yapabildiğimizi belirtelim.

Siz değerli gelin adaylarımız için özel dikim hizmeti de veriyoruz. Eğer bu olanağımızdan yararlanmak isterseniz hızlı bir şekilde çalışmalara başlıyoruz. Kalıp çıkarma işlemlerinin ardından model belirliyoruz. Gösterdiğiniz veya hayal ettiğiniz model nasıl olursa olsun onu yapabilecek yeterliliğe ve tecrübeye sahibiz. Bu nedenle hiç çekinmeden isteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Kumaş seçimi, dantel türü veya boncuk, pul detayları derken bir bakıyorsunuz gelinliğiniz istediğiniz görünümü almış. Zaten dikim sürecince bol bol provalara geldiğiniz için bütün aşamalara hakim oluyorsunuz. Gelinliğiniz genellikle 3 ila 5 provadan sonra hazır oluyor. Bu nedenle düğün tarihinizden birkaç önce çalışmalara başlamamız gerekiyor. Bu söylediğimizi göz önünde tutarak planlama yapmanızı öneriyoruz.

Ankara gelinlik modellerimizi ve avantajlı fiyatlarımızı öğrenmek için hemen sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Gül Hanım

  • Adres: Kızılay, Atatürk Bulv. Büyük Çarşı No:69 D:149, 06430 Çankaya/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!