Gelinlik Ankara

Hazal Gelinlik

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hazal Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Hazal Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Hazal Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

Hazal Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Hazal Gelinlik gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Hazal Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Hazal Gelinlik gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Hazal Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Hazal Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Hazal Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Hazal Gelinlik, gelin buketi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Hazal Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Hazal Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Hazal Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Hazal Gelinlik pazar günü hizmet vermiyor.

Hazal Gelinlik Hakkında

Hazal Gelinlik Polatlı farkıyla şahane bir gelin olacaksınız! Ankara’da uzun zamandır gelinlik, kaftan, bindallı ve özel günleriniz için abiye hizmeti veren bir firmayız. Şimdi yaşamınızın en önemli günlerinde sizin yanınızda olmak istiyoruz.

Yıllardır moda ve gelinlik sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda her şeyin sorunsuz ilerlediği keyifli bir hizmet sunuyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsiyor ve her şeyin tam da gönlünüzden geçtiği gibi olmasını sağlıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza pratik çözümlerimizle karşılık veriyoruz.

Özel dikim ve hazır model hizmetlerimizin bulunduğu mağazamızda içinize sinen bir modeli kolaylıkla bulacağınızı düşünüyoruz. Gelinlik hizmetlerimizin yanı sıra özel günleriniz için abiye, nişanlık, kına geceleri için kaftan ve bindallı seçeneklerimizle de size yardımcı oluyoruz. Her daim şıklığınızı konuşturacak tasarımlara imza atıyoruz.

Düğün öncesi gelinlik seçmek için mağazamıza geldiğinizde sizi tüm güler yüzlülüğümüzle karşılıyoruz. Sizden önce bizi tercih eden gelinlerimizle yaptığımız çalışmalarımıza dair örnekler gösteriyoruz. Düğün konseptinize uygun bir gelin olmanız için hayalini kurduğunuz modeller hakkında konuşuyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak kağıt üzerine kalıbınızı çıkarıyoruz. Yaklaşık 1 ile 3 prova içerisinde de size teslim ediyoruz. Hazır model tercih ederseniz de denemenizi talep ediyoruz. Eğer üzerinize uygunsa hemen satın alabilirsiniz. Ufak tadilatlar gereken bir modelse de düğününüze kadar hızlıca hazırlıyoruz. Gelinlik modelinize uygun duvak tasarımı yaptığımızı da özellikle vurgulamak isteriz.

Siz de Ankara gelinlikçileri arasında yer alan modaevimizin kıymetli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz. Mağazamıza uğramadan önce sizden randevu almanızı talep ediyoruz çünkü sizinle geçireceğimiz vakitlerde tek ilgi odağımızın siz olmanızı istiyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Polatlı/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.