Hazal Gelinlik

E-posta Gönder

 • Polatlı, Ankara.

Hazal Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Hazal Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Hazal Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Hazal Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Hazal Gelinlik Hakkında

Hazal Gelinlik Polatlı farkıyla şahane bir gelin olacaksınız! Ankara’da uzun zamandır gelinlik, kaftan, bindallı ve özel günleriniz için abiye hizmeti veren bir firmayız. Şimdi yaşamınızın en önemli günlerinde sizin yanınızda olmak istiyoruz.

Yıllardır moda ve gelinlik sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda her şeyin sorunsuz ilerlediği keyifli bir hizmet sunuyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsiyor ve her şeyin tam da gönlünüzden geçtiği gibi olmasını sağlıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza pratik çözümlerimizle karşılık veriyoruz.

Özel dikim ve hazır model hizmetlerimizin bulunduğu mağazamızda içinize sinen bir modeli kolaylıkla bulacağınızı düşünüyoruz. Gelinlik hizmetlerimizin yanı sıra özel günleriniz için abiye, nişanlık, kına geceleri için kaftan ve bindallı seçeneklerimizle de size yardımcı oluyoruz. Her daim şıklığınızı konuşturacak tasarımlara imza atıyoruz.

Düğün öncesi gelinlik seçmek için mağazamıza geldiğinizde sizi tüm güler yüzlülüğümüzle karşılıyoruz. Sizden önce bizi tercih eden gelinlerimizle yaptığımız çalışmalarımıza dair örnekler gösteriyoruz. Düğün konseptinize uygun bir gelin olmanız için hayalini kurduğunuz modeller hakkında konuşuyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak kağıt üzerine kalıbınızı çıkarıyoruz. Yaklaşık 1 ile 3 prova içerisinde de size teslim ediyoruz. Hazır model tercih ederseniz de denemenizi talep ediyoruz. Eğer üzerinize uygunsa hemen satın alabilirsiniz. Ufak tadilatlar gereken bir modelse de düğününüze kadar hızlıca hazırlıyoruz. Gelinlik modelinize uygun duvak tasarımı yaptığımızı da özellikle vurgulamak isteriz.

Siz de Ankara gelinlikçileri arasında yer alan modaevimizin kıymetli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz. Mağazamıza uğramadan önce sizden randevu almanızı talep ediyoruz çünkü sizinle geçireceğimiz vakitlerde tek ilgi odağımızın siz olmanızı istiyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.