Hası Gelinlik

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Hası Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Hası Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Hası Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Hası Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Hası Gelinlik Hakkında

Zarafeti hayran kalacağınız gelinlik modellerimizle düğününüzde hayal ettiğiniz bir görünüme kavuşabileceksiniz. Hası Gelinlik olarak uzun yıllar boyunca Ankara Çankaya’da faaliyet gösteriyor, hayatlarının en özel gününü kutlayacak gelin adayları için modern tasarımlar yapıyoruz. Özel dikim ve hazır modellerimizi her sene değişen trende uygun olarak yeniliyor, yaratıcılığımızla yeni tasarımlar da gerçekleştiriyoruz.

Modaevimize geldiğiniz anda kedinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Güler yüzlü ekibimizle birlikte size karşılıyor, hayal ettiğiniz gelinlik modelini bize anlatmanızı istiyoruz. Öncelikle belirlediğiniz bir konsept varsa sizden onu dinLiyoruz. Ardından konseptinize, vücut yapınıza uygun modeller hakkında sizi bilgilendiriyor ve tasarımlarımızı gösteriyoruz. Bizce gelinliğinizle her şeyin uyum içerisinde olması gerekiyor bu nedenle her detayı incelikle düşünüyoruz.

Gelinliğinizle uyum içerisinde olacak duvak, taç ve saç aksesuarı konusunda da size profesyonel yönlendirmeler yapıyoruz. Belirleyeceğimiz gelinliğiniz tarzına ve renk tonuna uygun olarak duvak modellerini beğeninize sunuyoruz. Hazırlık aşamasına gelince de istediğiniz modeli tasarlamak için sizden yaklaşık olarak 1 ve 3 prova istiyoruz. Bunun dışında da gelinlik ve duvağınız için provasız dikim hizmeti de veriyor, şehir dışına gönderim de yapabiliyoruz.

Modaevimizde nişan, kına ve bekârlığa veda partileri için tasarlanan şık abiyeler ve kaftanlarımız da bulunuyor. Geniş ürün yelpazemizle birbirinden farklı desen, renk ve konseptte tasarlanmış modellerimize bayılacaksınız!

Ankara Çankaya gelinlikçileri arasında yer alan Hası Gelinlik evlilik sürecinde bulunan kadınlar tarafından tercih edilen bir adres. Biz de bu mutlu gününüzde kusursuz bir hizmet alabilmeniz için karar verme ve prova süreçlerini titizlikle yürütüyor, hayalinizdeki gibi bir görünüme kavuşmanızı amaçlıyoruz. Eğer siz de hizmetlerimiz hakkında ön bilgi almak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklamanız yeterli olacak.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Bulvarı Çarşısı No:112 Çankaya/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.