Handan Lina Wedding

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Handan Lina Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Handan Lina Wedding Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Handan Lina Wedding Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Handan Lina Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Handan Lina Wedding Hakkında

Şıklığın ve zarafetin yansıması olarak kabul edilen gelinlik seçiminiz için Ankara Çankaya gelinlik moda evleri arasında bir arayışa girdi iseniz sizi Handan Lina Wedding’e davet etmek istiyoruz. Eğer birbirine benzeyen gelinlik modellerinden sıkıldıysanız ve farklı modelleri görmek istiyorsanız sizin için en doğru adres olduğumuzu söylemek yanlış olmaz.

Vintage tarzı gelinlik modelleri denince sektörün önde gelen firmalarından biri olan Handan Lina Wedding ailesi olarak geniş ürün yelpazesine sahip modellerimizi beğeninize sunarken farklı tarzlara da mutlaka yer vermeye çalışıyoruz. Dünya üzerindeki moda akımlarını yakından takip ederek her yıl yenilediğimiz koleksiyonlarımızı beğeninize sunuyoruz. Her gelin adayının zevkine ve beğenisine hitap edecek birbirinden farklı model seçeneklerine yer verdiğimiz modaevimizde eminiz ki siz de hayalinizi süsleyen gelinliği hemen bulabileceksiniz.

Hazır model gelinliklerimiz arasından beğendiğiniz model üzerinde istediğiniz değişikleri gerçekleştirerek vücut ölçülerinize göre tadilat ederek size teslim ediyoruz. Tamamen size özel bir gelinlik tasarlamamızı isterseniz de örnek modeller çizebileceğimiz gibi hali hazırda aklınızda olan bir model var ise vakit kaybetmeden provalarımıza başlıyoruz.

Gelinliklerimizde birinci sınıf kalitesindeki kumaş ve dantel türlerini kullanıyoruz. Özellikle yaka ve sırt üzerinde yoğunlaştığımız modellerimizde daha önce hiçbir yerde rastlamadığınız detaylara yer vererek sıradanlıktan uzak gelinliğinize kavuşabiliyorsunuz.

Özel tasarım gelinliğinizi ise sadece birkaç prova ile gelinliğinizi son haline getirdikten sonra özenli ve zarar görmeyecek şekilde size teslim ediyoruz.

Modern ve klasik tarzda pek çok alternatif modeli bir arada bulabileceğiniz Handan Lina Wedding güvencesi ile gelinliğinize sahip olmak isterseniz; sayfa üzerindeki formu doldurarak bizden randevu talep edebilir ve de fiyatlarımız için bilgi alabilirsiniz. Büyüleyici görüneceğiniz düğününüzde tüm bakışları üzerinizde toplamak isterseniz siz de tercihinizi modaevimizden yana kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.