Gold Moda Evi

0850 241 1757

Gold Moda Evi

Gelinlik

Kategori

Ankara

İl

Wedding Planner

Hayallerindeki Gelinliği Birlikte Bulalım!

Bütçeni ve nasıl bir gelinlik istediğini söyle, ücretsiz düğün danışmanlarımız uygun 5 gelinlikçiyle seni iletişime geçirsin!


Hakkında

Zaman geçiyor ve düğün gününüz yaklaşıyor. Her şey bu kadar hızlı yaşanırken gelinlik modelinizi seçtiniz mi? Cevabınız hayır ise hiç telaş etmeyin ve Gold Moda Evi’nin kapılarını aralayın. Gelinlik seçimi için sizlere yardımcı olacak olan modacılarımız ilk önce hazır dikim gelinlik modellerini sizlerle paylaşıyor. Mağazamızda farklı modellere sahip yüzlerce gelinlik modeli sizleri bekliyor. Ancak hazır dikim gelinlik modelleri arasından zevkinize uygun bir gelinlik bulamadıysanız... DEVAMI 

  • Telefon: 0850 241 1757

  • Adres: Tunalı Hilmi Cad. No:57/25


Yorumlar (1)

Ga

Gamze

Düğün Tarihi: 21.07.2015

Mükemmel bir gelinlikçi ve harika bir bayan sahibi.Kişiye özelde gelinlik dikebiliyorlar,hazır gelinlikler ve kalıpları da var.Siz model götürüyosun onuda dikebiliyorlar.Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer.Tam istediğime göre gelinlik dikebildiler.


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Gold Moda Evi firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradağın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.