Eser Gelinlik Moda Evi

Eser Gelinlik Moda Evi

Gelinlik

Kategori

Ankara

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Gelinlik sektöründe Ankara’da uzun yıllardan beri faaliyet gösteren Eser Gelinlik Moda Evi sizleri düğün gününe hazırlıyor ve arzu ettiğiniz görünüme sahip olma fırsatı sunuyor. En güzel gelinlik modellerini görmek ve incelemek için tek yapmanız gereken şey mağazamız uğramak. Hazır dikim yüzlerce gelinlik modelimiz arasından seçim yapmak tamamen size kalmış. Ancak aradığınız gelinliği hazır dikim modellerimiz arasından bulamazsanız kataloglarımızı inceleyebilir ve beğendiğiniz modeli kendi vücut ölçülerinize uygun bir şekilde diktirebilirsiniz. Her zevke uygun çeşit çeşit gelinlik modelinin yer aldığı moda evimizde düğün gününe hazırlanmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Özel dikim gelinliklerimizi en kısa sürede tamamlıyor, sizleri zor durumda bırakmamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

  • Adres: Dikmen Caddesi No:156/D


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Eser Gelinlik Moda Evi firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.