Elissa Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Pursaklar, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Gold Moda
92 5 10

Çankaya

Gold Moda

2 hafta
Özel Dikim
Behiye Gelinlik ve Modaevi
201 14

Yenimahalle

Behiye Gelinlik ve Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Filinta Gelinlik
110 13

Çankaya

Filinta Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

20 yılı aşkın tecrübemizle hayatınızın en değerli gününde göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olmanızı sağlıyoruz. Birbirinden güzel gelinlik modellerimiz, özel dikim seçeneğimiz ve kaliteli hizmetlerimizle size destek oluyoruz. Üstelik hizmetlerimiz Türkiye ile sınırlı değil, yurt dışındaki gelin adaylarımıza da kargo aracılığıyla gelinlik gönderimi yapabiliyoruz.

Ankara gelinlik, bindallı ve nişanlık ihtiyaçlarınızı tek bir adresten karşılayabileceğiniz Elissa Gelinlik; size hayal ettiğiniz profesyonel hizmetleri sunuyor. Sürecimiz sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurduğunuzda başlıyor. Bu aşamadan sonra hemen uygun bir tarihe randevu oluşturuyoruz. Belirlediğimiz tarihte mağazamıza geldiğinizde bir kahve eşliğinde tarzınızdan, düğün mekanınızdan konuşmaya başlıyoruz. Bu sırada nasıl bir gelinlik hayal ettiğinizi de anlatıyorsunuz. Anlattıklarınızdan yola çıkarak isteklerinize uygun hazır modellerimizi gösteriyoruz. En beğendiklerinizi hemen deneyebiliyorsunuz. Eğer içinize sinen gelinliği denediklerinizden bulduysanız hemen teslim alabiliyorsunuz.

Biraz da özel dikim olanağımızdan bahsedelim: Bu aşamada vücut ölçülerinizi alarak kalıp çalışmaları yapıyoruz. Daha sonra beraber gelinliğinizin kumaşını seçiyoruz. Model konusunda hayallerinizi yol göstericimiz kabul ediyor, isteklerinizi hayata geçirmek için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Tabii bu aşamada düğün mekanınızı da dikkate alıyoruz. Mesela; doğayla iç içe bir kır düğünü yapacaksanız; uçuş uçuş, romantik modeller üzerine yoğunlaşıyoruz. Eğer düğününüzü şık bir salonda yapacaksanız da A kesim veya prenses kesim daha gösterişli tasarımlar yapıyoruz. Son kararı siz veriyorsunuz. Dikim aşamasında bütün süreçleri görmeniz için sizi sık sık provalara davet ediyoruz. Bu sayede içinize sinmeyen bir detay olduğunda hemen değişiklik isteyebiliyorsunuz. Ayrıca gelinliğinizin tamamlayıcısı olan gelin buketi ve saç aksesuarları gibi ihtiyaçlarınızı da bizden karşılayabileceğinizi belirtelim.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve Ankara gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurup randevu oluşturabilirsiniz.

İletişim

Emine Hanım

  • Adres: Fatih Mah. Pursaklar Belediye Cad.23/B AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!