Dile'Ss Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

5 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 5 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Gülendam Gelinlik
11

Çankaya

Gülendam Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
En - Kübra Moda Evi
24 3

Yenimahalle

En - Kübra Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Mehtap Moda Evi
147 19

Çankaya

Mehtap Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Dile'Ss Gelinlik olarak göz kamaştırıcı ve her tarza hitap eden gelinlik modellerimizle, sizi düğününüzde istediğiniz görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Özgün ve tasarım modellerimizle istediğiniz gelinliğe sahip olabileceksiniz. Ankara gelinlikçileri arasında tercih edilen bir adresiz ve modaya uygun gelinlikler tasarlıyoruz. İster hazır model ister özel dikim hizmeti verebiliyoruz.

Modaevimizde sizi güler yüzümüzle ağırlıyor, hoş sohbet esnasında ne tarz gelinlik modeli istediğinizin bilgisini alıyoruz. Modelinize karar veremediyseniz size tavsiyelerde bulunuyor, size en çok yakışan modeli birlikte belirliyoruz.

Gelinliğinizi tasarlarken ya da seçerken birden fazla dikkat ettiğimiz husus bulunuyor. Bunlar neler mi? Gelinliğin her şeyle uyum içerisinde görünmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle düğün mekân özelliklerini, konseptinizi, organizasyon gerçekleştireceğiniz mevsimi de baz alarak gelinliğinizi kafamızdan canlandırıyoruz. Ardından vücut tipiniz ve omuz genişliğinize en çok yakışan modelleri göstermeye başlıyoruz.

Modaevimizde romantik, saten, bohem başta olmak üzere farklı kesim gelinlik modelleri bulunuyor. Gelinlikte kullandığımız kumaşların kalitesine önem veriyor, istediğiniz modeli istediğiniz kumaşta çalışabiliyoruz.

Gelinliğin tamamlayıcısı duvak modellerimizde de seçenekler sunuyoruz. Gelinlik ve duvağın renk tonlamasının aynı olması gerektiğini düşünüyor, bu konuda da oldukça titiz davranıyoruz. Sade bir duvak isterseniz tül ve işlemesiz, abartılı bir duvak isterseniz ise güpürlü, taş işlemeli modelleri beğeninize sunuyoruz.

Gelinlik ve duvak modelinizi belirledikten sonra vücut ölçülerinizi alıyor ve hazırlama aşamasına geçiyoruz. Yaklaşık olarak 3 provada gelinliğinizi hazırlıyor, prova esnasında beğenmediğiniz detayları değiştirebiliyoruz.

Ankara Çankaya’da bulunan mağazamıza bütün gelin adaylarını bekliyoruz! Yıllarca hayalini kurduğunuz düğününüze istediğiniz ve düşlediğiniz gelinlikle katılmak istemez misiniz? Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

İletişim

Dilek Tehci

  • Adres: Barbaros Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi, 73/8 06660 Çankaya/Ankara

Dile'Ss Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!