Burç Gelinlik

Burç Gelinlik

Gelinlik

Kategori

Ankara

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, bütçene uygun 5 gelinlik firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Gelinleri tamamlayan en önemli detaylardan biri de gelinliklerdir. Düğünlerin vazgeçilmez olan gelinlik modelleri he gelinin hayalidir. Peki siz hala gelinlik modelinizi seçmediniz mi? Panik yapmayın. Ekibimiz yoğun bir çalışma programı sergiliyor ve sizlerin dilediği gibi bir gelinlik modeli tasarlıyor. Burç Gelinlik’i tercih eden gelin adayları pişman olmuyor. Hem hazır gelinlik satışının gerçekleştirildiği mağazamızda hem de özel dikim hizmetleri veriliyor. Modacılarımız gelinlik seçimi konusunda sizlere yardımcı oluyor. Uzun yıllardan beri modacı olarak hizmet sunan ekibimiz vücut tipinize, tarzınıza ve düğün konseptinize uygun gelinlik modelleriyle sizleri buluşturuyor. Vücut tipine uygun gelinlik seçimi yapan gelin adaylarımız hem şık bir görünüme sahip oluyor hem de dikkat çekiyor.

  • Adres: Ulus/Ankara


2 yorum

Se

Sevim

Düğün Tarihi: 25.07.2017

Gelinliğimi burada diktirmiştim ve hayal ettiğimden çok daha güzel oldu özellikle hizmet ve kalite anlayışları diğer mağzalara göre çok daha üst seviyede. Herkese tavsiye ederim gönül rahatlıyla. Başarılarınızın devamını diliyorum Burç Gelinik& Abiye

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Burç Gelinlik firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.