Beyaz Butik

E-posta Gönder

Beyaz Butik Fiyatlandırma

  • Minimum Fiyat

    3.000 TL-5.000 TL

Beyaz Butik Hakkında

Demetrios, White One by Pronovias Fashion Group, Elianna Moore, Cosmobella, Cymbeline gibi dünya markalarını bünyesinde bulunduran, Beyaz Butik, hazır gelinlik sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Beyaz Butik, koleksiyonlarındaki kalite, özgünlük ve modernliği şirket felsefesi haline getirmiş bir marka. Her sezon, Beyaz Butik koleksiyonlarında 70’den fazla gelinlik modeli ve tamamlayıcı aksesuarlar Beyaz Butik Ankara mağazasında sergileniyor.

Kaliteli ve hızlı servis anlayışı ile Beyaz Butik Ankara, yüksek müşteri memnuniyetini ve satış sonrası destek uygulamasını kendisine kurum felsefesi haline getirmiştir.

Farklılığı yaşamanız ve görmeniz için Beyaz Butik Ankara gelinlik mağazamıza tüm gelin adaylarımızı bekliyoruz.

Beyaz Butik Ankara Gelinlik mağazasında hayalleriniz gerçeğe dönüşsün. Beyaz Butik Ankara 'ya uğramadan "EVET" demeyin.

İletişim

  • Adres:

    Beyaz Butik Ankara, Tunalı Hilmi Cad 100 / 6 Kavaklıdere

  • E-posta

    E-posta Gönder

Beyaz Butik Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

G&S

Gözde & Soner

Düğün Tarihi: 28.08.2015


Severek giyindim gelinliğimi. Hazır model tercih ettim ve üzerinde değişiklik yaptım. Dikişlerinden memnun kaldım hafifti gelinliğim. 3. provada teslim alıcaktım ama 4. provada teslim aldım gelinliğimi. Büyütülecek bir sorun değildi bu ama kesinlikle, zaten onlarda titiz davranıyorlar, yaklaşım... devamı 

B&F

Burcu & Ferhat

Düğün Tarihi: 06.06.2015


İstanbul Nişantaşı mağazasında denediğim ve bedeninin Türkiye'de bulunmadığını belirttikleri, tam olarak hayallerimdekinden daha güzel olan White One by Pronovias marka gelinliğin bedenini Ankara mağazasında buldum. Adana'da yaşıyorum. Gelinliğin kodunu ve istediğim bedeni telefon... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.