belizze bridal

belizze bridal

Gelinlik

Kategori

Ankara

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, bütçene uygun 5 gelinlik firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Belizze Bridal, Ankara’nın Çankaya ilçesinde sizin için özel hizmetler sunmakta ve ünlü markalarla birlikte çalışmaktadır. Gelinlik, gece ve kokteyl elbiseleri ve aksesuarları alanında dünyada moda ve tasarım trendlerini belirleyen markalarla ve size özel dikim yapabilecek uzmanlarla beraber çalışmaktadır. İstediğiniz tarzda ve istediğiniz şekilde, sizin ölçülerinizi dikkate alınarak sizin için özgün ve kişiselleştirilmiş kıyafetler hazır etmektedir. Randevulu ya da randevusuz fark etmeden mağazaya girdiğiniz andan itibaren sizinle ilgilenecek olan kişisel danışmanınız 200’den fazla olan kıyafet koleksiyonunu tanıtmaktadır seçimi size bırakarak hayalinizdekini bulmanıza yardımcı olmaktadır. Dikim ekibinin sayesinde seçilen kıyafet tamamen size özel ve biricik kılınır. Birçok organizasyonunuz için tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

  • Adres: arjantin cad. 34/a g.o.p


1 yorum

S&O

Serap & Okan

Düğün Tarihi: 08.08.2016

Gelinlik seçimi benim için birazcık zorlandım. Zaman zaman karamsarlığa kapıldığım bile oldu. Tesadüfen girdiğim bir yerdi. Randevusuz gitmiştim. Ama güleryüzlü İmran Hanım geri çevirmedi:) İyiki bu yerle tanışmışım. Çalışanlar çok sıcak ve samimiler. Birşeyleri satmak için değil sizin içinize... devamı 

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

belizze bridal firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.