Bahar Gelinlik

E-posta Gönder

  • Polatlı, Ankara.

Bahar Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Bahar Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
3 hafta

Bahar Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Bahar Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Bahar Gelinlik gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Bahar Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Bahar Gelinlik gelinlik teslim süresi 3 hafta'dır.


Bahar Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Bahar Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Bahar Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Bahar Gelinlik, duvak, gelin kesesi aksesuarlarını sağlamaktadır.


Bahar Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Bahar Gelinlik pazar günü hizmet veriyor.


Bahar Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Bahar Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Bahar Gelinlik Hakkında

30 yılı aşkın süredir moda sektörünün en güzel alanlarından biri olan gelinlik ve özel gün kostümleri üzerine çalışıyoruz. Mağazamız Bahar Gelinlik Polatlı gibi Ankara’nın en nadide ilçelerinden birinde merkezi bir konumda bulunuyor. Kolay ulaşımı sayesinde şehrin her bölgesinden gelinebiliyor ve tercih ediliyor. Bir mağaza olmaktan çok daha fazlasıyız ve aynı zamanda kendi özel üretimlerimizi yaptığımız bir atölyeye de sahibiz. Burada birbirinden yetenekli tasarımcılar, terziler, satış danışmanları ile bezeli ekibimizle birlikte çalışıyor ve kaliteli bir iş çıkarıyoruz. Dünya trendlerini takip ederek hep daha iyisi için kendimizi geliştiriyor ve günün modasını da yakalıyoruz.

Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde çok rahatlıkla söyleyebiliriz ki modaevimize gelen her gelini aradığını bulmuş ve son derece mutlu şekilde uğurlayabiliyoruz. Onları çok iyi tanıyor, telaş ve heyecanlarını anlıyor, beklenti ve isteklerinin neler olabileceğini çok iyi tahmin edebiliyoruz. İşte tam da bu sebepledir ki onlara arzu ettiklerini verebiliyoruz ve sabırla yardımcı olup tüm çekince ve kafa karışıklıklarını gideriyoruz.

Mağazamızda her tarza, vücut tipine, ölçülere ve beğenilere sahip geline hitap edebiliyoruz. Her yılın modasına uygun birbirinden güzel modeller ile gelinlerimize çok sayıda ve türde seçenek sunabiliyoruz. Danışmanlarımızın yardımı ile diledikleri modeli deneyen gelinlerimiz eğer aradıklarını bulurlarsa elbiseyi satın alabiliyor ya da kiralayabiliyorlar. Ancak bulamazlarsa veya ilk başta zaten hazır model istemediklerine karar verirlerse de onlara özel dikim yapabiliyoruz. Kendi zevkler, düğün mekanları, mevsim ve istedikleri kesimi göz önünde bulundurarak tasarımları yapıyoruz. En kaliteli kumaşlarla dikimini yaparak sadece birkaç provada gelinliği hazırlayıp sahibine teslim ediyoruz.

Ankara gelinlik mağazaları arasında kendinizi tecrübeli ellere emanet etmek isterseniz Bahar Gelinlik olarak sizi bekliyoruz. Yandaki formu doldurarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.