Asr-ı Zerafet

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Haftasonu Hizmet

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Rüyam Gelinlik Moda Evi
235 1 12

Çankaya

Rüyam Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Behiye Gelinlik ve Modaevi
201 14

Yenimahalle

Behiye Gelinlik ve Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Gülendam Gelinlik
39

Çankaya

Gülendam Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Yılların tecrübesi ile Asr-ı Zerafet markamızla gelinlik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Kalite standartlarımız, profesyonel ekibimiz ve vizyonumuzla Kızılay gelinlik moda evleri arasında iddiamızı sürdürüyoruz.

Her yıl tüm ekibimizle birlikte uzun mesailer harcayarak büyük bir çabayla kendi kreasyonumuzu oluşturuyoruz. Yılın modasına uygun şekilde dünya trendlerini de takip ederek tasarladığımız kostümlerimizde kendi tarzımızı ve vizyonumuzu yansıtmayı ihmal etmiyoruz. Her zevke hitap edebilecek tüm model ve kesimlerde kostümü koleksiyonumuzda bulabilirsiniz. Kendi tasarımlarımız haricinde en çok sevilen markaların güncel tasarımlarını da elimizden bulunduruyor, çok çeşitli ve zengin bir hazır model gelinlik yelpazesi sunuyoruz. Bu sayede mağazamızdan içeri adımını atan her gelinimiz aradığını bularak mutlu bir şekilde ayrılıyor.

Diyelim hazır modellerin hiçbiri gelinimizin içine sinmedi veya zaten baştan beri bunu istemiyordu, böyle bir durumda ona özel bir tasarım yapıyoruz. Vücut tipi ve ölçüleri, zevkleri, tarzı, istediği kesim ve model göz önünde bulundurularak çizilen gelinlik; en kaliteli kumaşlarla ve ince işçilikle özenle dikiliyor. Sadece birkaç provada teslime hazır oluyor.

Dönem dönem gelinlerimiz için özel kampanyalar ve indirimler yapıyor, paketler belirliyoruz. Bu paketlerde ise genel olarak bünyemizde bulundurduğumuz zengin hizmet yelpazesinden içerikler oluyor. Örneğin; gelinlik, bindallı veya kaftan, nişanlık, türban, türban tasarım, aksesuarlar (gelin tacı, gelin buketi gibi), saç tasarım, profesyonel makyaj ve benzeri özellikler olabiliyoruz. Yanlış okumadınız, bir gelinlik firması ve modaevi olarak kuaförlük hizmeti de sunuyoruz ve kostümünü bizden alan gelinlerimizin hazırlık aşamalarında da yardımcı oluyoruz. Bu sayede birden fazla hizmeti tek elden alabilen çiftlerimizin bütçesine de katkıda bulunmuş oluyoruz.

Asr-ı Zerafet gelinlik modelleri, fiyatları ve diğer tüm hizmet detayları ile ilgili bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İzmir 1 Cad. No:30 Kat:1 Kızılay Çankaya/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!