Aslım Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Altındağ, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

En - Kübra Moda Evi
24 3

Yenimahalle

En - Kübra Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Zerafet Gelinlik
72 3 1

Çankaya

Zerafet Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim
Behiye Gelinlik ve Modaevi
201 14

Yenimahalle

Behiye Gelinlik ve Modaevi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Aslım Modaevi’nde her sezon yenilenen kreasyonlarımızla sizi bekliyoruz! Aşkınız gibi size özel olan gelinlik modelini tasarlayan modacılarımızla Ankara gelinlik modaevleri arasında fark yaratmaya devam ediyoruz. Her gelinimiz gibi siz de en iyiyi hak ediyorsunuz, bu yüzden hiç zaman kaybetmeden harekete geçiyoruz.

İlk olarak, sizi randevu alarak görüşmeye gelmeye davet ediyoruz. Mağazamızda yer alan onlarca çeşit model içerisinden tarzınızı yansıtanları rahatça denediğiniz bir gün geçirmenizi istiyoruz. Tüm ilgimizin odağında siz oluyorsunuz. Modeller üzerine konuşuyor, düğün konseptiniz ve tarzınızı da öğreniyoruz. Özellikle vücut tipinize uygun olacak konsept gelinliği seçmek için büyük özen gösteriyoruz. Hazır modellerimiz arasından istediğiniz modeli avantajlı fiyatlara bulabileceğinizden eminiz.

Ancak hayallerinizi süsleyen model için farklı bir tasarım ya da yalnızca sizde olacak bir model tercih ediyorsanız alternatiflerimiz var. Terzilerimiz tarafından çıkarılan kalıplar, özel dikim modellerin vücudunuza tam oturmasını sağlıyor. Bu arada provalar da yapılıyor ve en küçük bir hata olmaksızın kusursuz güzelliğiniz için hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Şıklığınızı taçlandıran detayları mı, soruyorsunuz? Endişelenmeyin, harika bir duvak arkanızdan uçuşacak… Elbette gelinlikte olduğu gibi duvaklarda da model farklılıkları var. Bu yüzden uzun ve kısa duvaklar arasından tercih yaparken gelinliğinizle uyum sağlamasını da sağlıyoruz.

Zarafetinizle dikkatleri üzerinize çektiğiniz şıklığa etki eden bir önemli konu daha var. Kumaş ve işlemelerin kalitesi. Özenle seçtiğimiz kumaşlar ve il işlemesi gelinliklerle harika görüneceksiniz. Tüm bunların yanında; damatlık, abiye, nişanlık ve kaftanlarınız için de ‘Çavuşoğlu’ markasının garantisiyle Aslım Modaevi Altındağ’da! Unutmayın hayalini kurduğunuz gecenin yıldızı siz olacaksınız ve en iyiyi hak ediyorsunuz.

Siz de güzelliğinizi taçlandıracak şıklığı arıyorsanız, Aslım Modaevi Ankara’da gelinlik fiyatları ve avantajlarıyla da ses getiriyor. Yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim formunu doldurmak ve randevu almak.

İletişim

İshak Bey

  • Adres: Feridun Çelik Mahallesi Orhan Kemal Caddesi No:241/30Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!