Ahmet Özceyhan Moda Tasarım*

Ahmet Özceyhan Moda Tasarım
Her şey bir düşle başlar... Her hayal kırk yıllık uluslar arası tecrübemiz ile hayat bulur. 20. ve 21. yüzyılın saygıdeğer ve önemli kadınlarını giydirmiş olmanın misyonunu taşıyarak firmamız, kurulduğu zamandan beri tasarımlarımızla sizlerin şıklığı ve memnuniyeti için emek vermektedir. Ahmet Özceyhan grubu olarak bu özel günde size özel tasarladığımız gelinlikte muhteşemi yaratmak en önemli görevlerimizden birisidir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
N&S Neşe & Serhan Düğün Tarihi: 30/05/2015

Geçen ay düğünüm oldu, inanılmaz fazla gelinlik denedim. Bilinen markalardan sağda solda okuduğum gelinlikçilere kadar gittim. Arjantin caddesinde Ahmet Özceyhan son durağımdı ve esas durağımızmış. Gördüğüm ve Ahmet Bey'in vücut şeklime göre önerdiği ilk gelinlik; işte bu dedirtti bana... Kesinlikle tavsiye ediyorum, müthiş bir sanatkar. Kına gecesi bindallı altın sırmalı ipek üzerine yaptığı yazlık kaftanım ise rüya gibiydi. İnanılmaz profesyonel ve bir o kadar da sıcak bir ortam. Herkese tavsiye ediyorum. Her şeyiyle dört dörtlük, içtiğim kahvenin tadı da damağımda.

D&M derya & metin Düğün Tarihi: 09/05/2015

Baştan sona kadar mükemmel bir modacı ve modaevi. Hayalindeki gelinliği tasarlıyor ve dikiyor. Çok teşekkürler. Mutlaka gitmelisiniz türk zuhair Murad. 40 yılda tüm yönleriyle mükemmeli yakalamış

D&S Defne & Sacit Düğün Tarihi: 03/03/2015

Biz de Ahmet Özceyhan'dan inanılmaz memnun kaldık. Annem, kayınvalidem, görümcelerimin abiyeleri ve benim o dillere destan dantel ve ara ara işlemeli müthiş gelinliğimi kimse unutamadı. Bence bir gelin olarak bir kez böyle bir giysiniz oluyor, Arjantin Caddesindeki yerinde Ahmet Bey'e mutlaka gidin. Kendisi ünlü simaların çok çok kıymetli ve köklü modacısıdır. Paris'te gençliğinde Chanel ile çalışan tek Türktür. Sevgiler.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Ahmet Özceyhan Moda Tasarım ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Ahmet Özceyhan Moda Tasarım hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap