Adile Suci (Nuera) Gelinlik

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara.

Adile Suci (Nuera) Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Adile Suci (Nuera) Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Adile Suci (Nuera) Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Adile Suci (Nuera) Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Adile Suci (Nuera) Gelinlik Hakkında

Hayatınızın en muhteşem gününde, masal gibi düğününüzde, prensesler gibi hissetmek için muhteşem bir gelinliğin içinde boy göstermelisiniz. Biz de, Adile Suci Gelinlik ailesi olarak, size bunu sunuyoruz. En mutlu gününüzde, hikayenizi yazarken, hayal ettiğiniz elbisenin içinde muhteşem görünmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Gelinlik her kadının hayalidir. Küçüklükten başlayan bu sevda, kaç yaşında olursa olsun bir kadının zayıf noktasıdır. Biz de bunu çok iyi biliyoruz ve en güzel gününüzde harika hissetmeniz için yanınızda oluyoruz. Size hayallerinizdeki gelinliği teslim edeceğimize eminiz.

Gelinliğinizi dilerseniz hazır modellerimizden birini tercih ederek veya özel dikim şeklinde seçebilirsiniz. Bin bir çeşit hazır modelimiz arasından, vücudunuza en uygun olanını denemenizi sağlıyoruz. Ardından bunun, hayallerinizdeki gelinlik olup olmadığını öğreniyoruz. Bugünün sizin için ne kadar anlamlı olduğunu ve en iyi halinizle görünmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bunun için, fikirlerinizi önemsiyoruz ve isteklerinizi ön plana çıkarıyoruz.

Özel dikim bir gelinlik tercih ettiğiniz takdirde, vücut ölçüleriniz alınarak işe başlanıyor. Sonrasında, taslak bir tasarım oluşturuyoruz. Sizinle fikir alışverişi yaparak, bunun üzerinde eklemekler ve çıkarmalar yapıyoruz. Ardından, kaliteli kumaş yelpazemiz arasından, kumaş türümüzü seçiyoruz. Tarzınıza en uygun şekilde gelinliğinizi oluşturuyoruz. Üzerine de Fransız danteli, inciler veya taşlar ekleyerek gelinliğinize farklı bir hava katabiliriz.

Gelinliğinizin yanında size bir de, duvak ve gelin kesesi hediyemiz bulunuyor. En güzel gününüzde eksiksiz ve kusursuz görünmeniz için çabalıyoruz.

Ankara gelinlik firmaları arasında, Aile Suci olarak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi ve prensesler gibi hissetmenizi sağlıyoruz! Bizimle çalışmak isterseniz; size sunduğumuz hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve bize ulaşmak için, sayfanın hemen ya tarafında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Bulvarı And Çarşısı Asma Kat 69/157 Kızılay/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.