Ünlü Kuaför

Listeme ekle
0850 532 2968
E-Posta Gönder
Ünlü Kuaför


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Ünlü Kuaför sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Fiyat 200-400 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehirdışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hakkında

Uzun yıllardır profesyonel olarak faaliyet gösteren Ünlü Kuaför; uzman kadrosuyla kişiye özgü saç tasarımları yaratmaktadır.
Amacının mükemmelini uygulamak ve dünyadaki gelişmeleri takip etmek olduğunu belirten, Ünlü Kuaför işletmecisi olan Ömer Özgün, bu ilkesinden taviz vermeden yaratıcılığına devam etmektedir. Meslek yaşamına güzel sanatlara olan ilgisi ve yenilikçi ruh anlayışının hakim olmasıyla adım atan ve çok değerli ustaların kendisini yetiştirmesiyle geliştiren Ömer Ünlü kısa sürede başarılı işletmeciler arasında yer aldı.

1962 yılından itibaren faaliyet gösteren "Ünlü Kuaför"ün 1998-99 döneminden beri işletmeciliğini yapmaktadır. Salonun rahat ve estetik görünümü dikkat çekerken müşteri memnuniyeti, kalite ve hijyenin ön planda tutulduğu görülmektedir.Uzman kadrosu ve modern araç-gereçleriyle de bir çok alanda başarılar elde etmiştir. İki yıl önce Bursa Kuaförler Odasının düzenlediği "Miss Kontes" saç şovu yarışmasında aldığı ödülle Bursa saç şovu ekibine katılmaya hak kazanmıştır.Bundan sonraki süreç Ömer Ünlü için yaratıcılığını madalyonlarla birleştirme dönemi olmuştur. Birçok yerde yapılan ulusal ve bölgesel yarışmalarda ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.Bunlardan İzmir?de gerçekleştirilen Uluslararası gelin saçı yarışmasında 2.lik ödülünü alarak gelin adayları için tercih noktası haline gelmiştir.
.

İLETİŞİM

0850 532 2968
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Ömer ozgun Adres Selçuk Hatun Mah. Ünlü Cad. Ünlü İş Hanı No:15/4 (Oben Kristal Karşısı) Setbaşı Osmangazi / Bursa
Osmangazi,
Ünlü Kuaför ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Ünlü Kuaför hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap