Tutku Karaca

3 Yorum

0224 322 20 64

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

%17 i̇ndirim

Son gün 11/12/2022

Gelin Saçı ve Makyajı Anlaşmalarınız %17 İndirimle 1000 TL !

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Tutku Karaca Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Tutku Karaca Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tutku Karaca Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tutku Karaca Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Gelin paketi, Tesettür tasarım, Mekanda / Evde hizmet


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  1

Tutku Karaca Hakkında

Tutku Karaca'da iki kişilik uzman bir ekiple hizmet veriliyor. Türban tasarım, saç tasarımı ve gelin makyajı üzerinde uzmanlaşıyor. Birlikte çalıştığım her gelinle özel şekilde birebir ilgileniyor, ihtimamlı ve disiplinli bir çalışma yöntemi benimsiyorum. Kumaş alımı ve aksesuar seçimi gibi tüm aşamalarda sizin tercihleriniz doğrultusunda ilerliyorum. Böylelikle güzelliğinizin ortaya çıkmasını sağlayarak Bursa’da en iyi gelin makyajı ve başı kuaförleri arasına giriyorum.

Deneyim

Saç hizmeti ve makyaj hizmeti sağlayan iki kişilik bir ekip ile hizmet veriliyor. Böylelikle benimle birlikte çalışmaya karar veren her geline dilediği kadar zaman ayırıyor, tempomu kişiye özel belirliyorum. Düğününüze hazırlanırken bütünsel bir tarz oluşturabilmeniz için sürecin her aşamasında yanınızda oluyorum. Örneğin türban tasarımı gelinlikle bir bütün olduğu için gelinlik provalarında gelinlere eşlik ediyor ve özel ilgi gösteriyorum.

Hizmetler

Türban tasarım gelin başına ve makyajına yönelik çalışmam sayesinde özelleşmiş bir beceri yelpazesine sahibim. Böylelikle tüm ihtiyaçlarınıza oldukça pratik ve verimli bir şekilde cevap verebiliyorum. Türban tasarımları için hayati önem taşıyan kumaş, taç ve aksesuarların teminini yapıyorum. Özellikle hayal tülle çalışmayı çok seviyorum. Makyaj konusunda ise her zaman Mac, Nars ve Sephora gibi kaliteli markaların ürünlerini tercih ediyorum. Freelance çalışma düzenim sayesinde Bursa türban tasarım ve gelin başı kuaför hizmetlerimi evinizde ya da tercih ettiğiniz başka bir mekanda size verebiliyorum. Dilerseniz stüdyoda hizmet verme imkanına da sahibim.

Saç / Makyaj Tarzı

Türban tasarım gelin başı ve makyaj tasarımınız için kapsamlı analizler yaparak işe başlıyorum. Yüz yapınıza ve stilinize göre örtü modeli seçmede size yardımcı oluyorum. Kumaş özellikleri, makyaj tarzları gibi konularda size danışmanlık, tavsiye ve bilgi vermemi isteyebilirsiniz. Tüm bu adımları geçtikten sonra yüzünüze, gelinliğinize ve düğün mekanınıza uygun türban tasarım, saç ve makyaja birlikte karar veriyoruz.

Güzelliğinizin en ışıltılı halini Tutku Karaca’yla keşfedin. Birlikte çalıştığım gelinlere tüm ilgimi ve vaktimi veriyor, mükemmel görünüme ulaşmak için olanca titizliğimle çalışıyorum. Üstelik ödemelerde kolaylıklar sağlayabiliyor ve erken rezervasyon yapan çiftlere özel avantajlar sunuyorum. Aşağıdaki iletişim bilgileri veya yandaki fiyat teklifi formu üzerinden hemen bana ulaşarak Bursa türban tasarım kuaför fiyatlarımı öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0224 322 20 64
 • Adres:

  Karaman mahallesi Biçen sokak Ufuk sitesi No 4 kat 4 daire 12 Nilufer / Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Tutku Karaca Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

L&E

Leman & Emre

Düğün Tarihi: 21.10.2022Çok içime sinen bir makyaj oldu, Tutku hanım çok ilgili ve neşeli her şeye birlikte karar vererek ilerledik ve sonuç harika. Bütün gün makyajla olmama lazım bozulma veya ağırlık yapmadı çok memnun kaldım.

S&M

Saadet & Muhammet

Düğün Tarihi: 07.08.2022Kına ve düğün günlerimde, kendimi bir yıldız gibi hissetmemi sağlayan, makyaj ve türbanım Tutku hanımın ellerinden çıktı.💜 Asla pişman olmazsınız 🫶🏻

N&İ

Nazan & İbrahim

Düğün Tarihi: 19.04.2022Anlaşmamızdan kına günüme kadar gerçekten iletişimi ve yardımıyla kendimi çok rahat hissettim. Tutku Hanım kumaş seçimimden yüzüme uygun makyaj tarzına kadar her ayrıntıyı konuşuyor . Kınamda kendimi harika hissettim. Gönül rahatlığı iLe öneriyorum .

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.