SOM Kuaför

E-posta Gönder

  • İnegöl, Bursa.

Ekiple Tanışın

SOM Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

SOM Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

SOM Kuaför Sık Sorulan Sorular

SOM Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

SOM Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


SOM Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

SOM Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


SOM Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, SOM Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


SOM Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

SOM Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

SOM Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde mükemmel güzelliğinizi ortaya çıkarmanız için sizi Som Kuaför İnegöl’e davet ediyoruz.

Som Kuaför olarak oldukça profesyonel bir ekiple, size kaliteli hizmet sunuyoruz. Size her zaman en iyi hizmeti vermek için kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Bunun için kuaför sektöründeki son trendleri yakından takip ediyoruz ve öğrendiklerimizi başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Kullandığımız ekipmanları son teknolojik gelişmelerle uyumlu şekilde devamlı olarak yeniliyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklarınıza başladığımızda, hazırlıklarınızın her aşamasını sizin görüşlerinizi ön planda tutarak gerçekleştiriyoruz. Yeni başlangıçlara kapı aralayacağınız düğün gününüzde, davetlilerinizin karşısına yenilenmiş bir güzellikle çıkmak isterseniz, renklendirmeden kesime kadar son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanıyoruz. Gelin saçınızı yüz şeklinize, gelinliğinize, düğün mekanınıza uygun olacak şekilde sizinle beraber tasarlıyoruz. İncilerle süslenmiş şık topuzlardan, arasında çiçekler iliştirilmiş dağınık örgülere kadar her tarza uygun saç modelleri hazırlayabiliyoruz. Saçlarınızın düğün gününüzün en eğlenceli anlarında bile bozulmaması için, kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Salonumuzda profesyonel türban tasarım hizmeti de veriyoruz. Türban tasarımınızın yüz şeklinize, gelinlik modelinize, düğün mekanınıza ve tarzınıza uygun olmasına özen gösteriyoruz. Dilerseniz tasarımınızda zarif incilerden, rengarenk çiçeklere kadar çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak, tasarımınıza bambaşka bir hava katabiliyoruz.

Makyaj uygulamanıza geçtiğimizde makeup artistlerimizle kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için titizlikle çalışıyoruz. Kontur uygulamanızdan, göz makyajınıza kadar makyajınızın yüz hatlarınıza, gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede makyajınız düğün gününüz boyunca akmasına engel oluyoruz. Düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmak isterseniz microblading ve kirpik lifting gibi profesyonel hizmetler de veriyoruz.

Siz de SOM Kuaför’ün profesyonel dokunuşlarıyla, düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve SOM Bursa Kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Turgutalp mah. Kemalettin Sami Paşa Cad. No:11 Bursa/İnegöl

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.