Sinem Kasap Hair & Makeup

E-posta Gönder

  • Yıldırım, Bursa.

Ekiple Tanışın

Sinem Kasap Hair & Makeup Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Sinem Kasap Hair & Makeup Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Sinem Kasap Hair & Makeup Sık Sorulan Sorular

Sinem Kasap Hair & Makeup gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Sinem Kasap Hair & Makeup gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Sinem Kasap Hair & Makeup gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Sinem Kasap Hair & Makeup gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Sinem Kasap Hair & Makeup şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Sinem Kasap Hair & Makeup şehir dışında hizmet vermiyor.


Sinem Kasap Hair & Makeup ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sinem Kasap Hair & Makeup ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Sinem Kasap Hair & Makeup Hakkında

Bursa Yıldırım’da saç tasarım, makyaj ve bakım hizmetlerini tek bir çatı altında toplayan kuaför salonları arasında yer alıyoruz. Sinem Kasap Hair & Make Up ailesi olarak salonumuzda daima kaliteli hizmet sunuyoruz. Bizi tercih eden her kadına, dünyaca ünlü markaların ürünleriyle hassas uygulamalar yapıyoruz. Bunun için sektörel gelişmeleri yakından takip ediyor, aldığımız eğitimler ve edindiğimiz tecrübeleri de önümüze katarak işimizde fark yaratıyoruz. Ayrıca mesleki ilerleme için tüm bunlarla birlikte bir de işimizi severek yapıyoruz!

Gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamaları için bizi tercih eden gelin adaylarımızın mutluluğu için de son derece özverili çalışıyoruz. Biliyoruz ki son derece heyecanlısınız ve her şeyin istediğiniz gibi olması için acele ediyorsunuz. Bu yüzden zamanınızı en doğru şekilde kullanacak şekilde randevu düzenliyoruz. Düğün öncesi güçlü ve parlak saçlara kavuşmanız için düğün öncesi; saç bakımı, keratin botoks, düzleştirme gibi uygulamalar yapıyoruz. Uygulamaları saçın ihtiyacına göre tercih ediyoruz. Arzu eden gelin adayları için imaj değişikliği de yapabiliyoruz. Stil danışmanlığı da yaparak gelin saçı modelinize yakışan; ombre, sombre, röfle, saç kesimi ve boya uygulamalarını yapıyoruz. Böylelikle düğün için hazır oluyorsunuz.

Düğün günü güzelliğinizi ortaya çıkaracak uygulamalardan söz edecek olursak, ilk işimiz fön veya maşa gibi işlemler oluyor. Saçınız için yaptığımız hazırlıkların ardından cildinizi nemlendiriyor ve baz uygulamalarıyla makyaja başlıyoruz. Göz makyajı, kapatıcı çalışmalar, kontur ve aydınlatma teknikleriyle makyajınızı tamamlıyoruz. Hayal ettiğiniz saç modelini daha önce anlaştığımız gibi yüzünüze ve gelinlik seçiminize göre tasarlıyoruz. Sizi masalınızdaki prensese dönüştürmek için duvak ve saç aksesuarlarını da takıyoruz. Ve hazırsınız!

Siz de Sinem Kasap Saç Tasarımı ve Makyaj iletişim formunu doldurarak bizimle tanışmaya ne dersiniz? Sinem Hanım ile tanışmadan Bursa gelin saçı ve makyajı hizmetini nereden alacağınıza karar vermeyin deriz!

İletişim

  • Adres:

    Millet Mah. Şüheda Cd. Saygınpark Sitesi No:12/C Yıldırım /Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.