Saloon Beyhan

E-posta Gönder

 • Gemlik, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Saloon Beyhan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Saloon Beyhan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saloon Beyhan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saloon Beyhan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Saloon Beyhan Hakkında

İşini severek yapan, ilk günkü heyecanını şu anki deneyimleriyle birleştiren ve hizmet anlayışı ile Gemlik kuaförlerinden farklılaşan Saloon Beyhan, hayatınızın dönüm noktasında yanınızda olmak için sabırsızlanıyor!

Saç modelinizi belirlerken pek çok farklı unsura önem veriyoruz. Saçınızın uzunluğu ve rengi yeterli olmuyor. Yüz hattınız, makyajınız, gelinliğiniz ve duvağınız da saçınızı tasarlarken dikkate aldığımız konulardan oluyor. Tepeden tırnağa uyumlu olmanızı ve sevdiklerinizin hayran bakışlarını üstünüzde toplamanızı istiyoruz.

Gelin makyajınız için ise sadeliği tercih ediyoruz. Yüz güzelliğinizi ön plana çıkarmak için ten renginizle uyumlu renkleri kullanıyor, doğal güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Gelin makyajınızı yaparken en önem verdiğimiz konulardan biri de sadelik. Amacımız dikkat çekerken bir yandan da doğal güzelliğinizi korumak. Tabii ki bunu yaparken de istek ve beklentilerinizi göz önünde bulundurmayı da ihmal etmiyoruz.

Size layık olmak ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için salonumuzda kullandığımız tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerini sektörün en iyi markalarıyla oluşturuyoruz. Saçınız için kullandığımız keratin bakım kremlerinden özel spreylere, makyajınız için kullandığımız sabitleyici kremlerden makyaj öncesi yağlara kadar tüm ürünlerimizde kalitemizi hissedeceksiniz.

Saç ve makyaj hizmetinin yanı sıra farklı bakım işlemlerinde de uzmanlığımız bulunuyor. Özellikle mikroblading imkanı ile istediğiniz kaşlara sahip olmanızı sağlıyor, bakışlarınıza anlam katabiliyoruz. Bursa kuaförlerinden farklılaştığımız noktalardan olan mikroblading için gerekli tüm belgelere de sahibiz. Bununla manikür ve pedikür işlemlerini de yaptıktan sonra saçınız ve makyajınıza uygun bir oje tercih ederek tepeden tırnağa kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Eğer siz de gelin saçınız ve makyajınız için Saloon Beyhan’da olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Bursa kuaförleri

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.