Salon Naile

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa.

Ekiple Tanışın

Salon Naile Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Salon Naile Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Naile Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Naile Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Salon Naile Hakkında

Her zaman farklılıktan yana olduğumuz Salon Naile Bursa’da sizin de hayatınızın en özel anlarında yanınıza olmak istiyor ve nefes kesici bir güzelliğe kavuşmanızı sağlıyoruz. Uzun zamandır güzellik sektöründe faaliyet gösterdiğimiz kuaför salonumuzda saç kesimi, renklendirme, ombre, malyaj, örgü, gelin saçı ve makyajı hizmetleri veriyoruz. Hayalini kurduğunuz bir saç ve makyaj tasarımı varsa başarıyla uyguluyoruz.

Alanında uzman kişilerle çalıştığımız kuaför salonumuz içerisinde daima kaliteli bir hizmet sunmayı önemsiyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve ihtiyaçlarınıza uygun pratik çözümler üretiyoruz. Her zaman kaliteli malzemeler kullanarak dünyada güzellik sektöründe moda olan tüm trendleri yakından takip ediyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı bir şekilde öğreniyoruz. Yılların kazandırdığı deneyimler doğrultusunda tarzınıza ve yüz hatlarınıza en çok yakışacak modellere birlikte karar veriyoruz. Her zaman ilk önceliğimiz sizin istekleriniz olduğu için fikrinizi önemsiyoruz. Gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi göz önünde bulunduruyoruz. Her saç ve makyaj modelini kolayca yapıyoruz. Maş ile kıvırcık bukleler yaratıyor, fön ile saçınızı düzleştiriyoruz. Daha sonra ise istenilen şekli veriyoruz. Tacınızı ve duvağınızı da takıyoruz.

Makyaj aşamasında ise pürüzsüz görünmenizi istiyoruz. Ten renginize uygun fondöten ve far uygulamaları seçiyoruz. Doğru renklere karar verdikten sonra makyaj bazının ardından tercihlerimizi uygulamaya başlıyoruz. Pürüzsüz görünüm için önce fondöten sürüyor daha sonra göz makyajına başlıyoruz. Bronzer, allık, aydınlatıcı ve kontur uygulamalarımızla yüz hatlarınıza keskinlik veriyoruz. Kaşlarınıza ve dudaklarınıza da kalem yardımıyla şekil veriyoruz.

Siz de Bursa kuaförleri arasında yer aldığımız salonumuzun ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak ve sunduğumuz fiyat tekliflerini detaylı olarak öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İhsaniye Mah. İsmetye Cad. Aralık Sok. Seyhan Apt. A Blok Nilüfer/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.