Salon Derya

E-posta Gönder

 • Yıldırım, Bursa.

Ekiple Tanışın

Salon Derya Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Salon Derya Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Derya Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Derya Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Salon Derya Hakkında

Bursa’da 10 yıldan fazla süredir gelin saçı tasarımları yapıyor, makyaj uygulamalarıyla bizi tercih eden müşterilerimizin güzelliğine ışık tutuyoruz. Salon Derya ailesi olarak işimizdeki ustalıkla her zaman en iyiyi hedefleyerek çalışıyoruz. Tam da bu yüzden kendimizi geliştirmeye ve yenilenmeye devam ediyoruz. Modayı yakından takip etmeyi de unutmuyoruz. Güzel gelinlerimiz için sunduğumuz hizmetle en güzel günlerini daha da özel kılıyoruz. Salonumuzdan her zaman mutlu ayrılmanızı hedefliyoruz! Siz de mutlu gelin adaylarımızdan olmaya ne dersiniz?

Haydi, Salon Derya Yıldırım’daki salonumuzda güzellik uygulamalarına başlamak için bir an önce planlarımızı yapalım. En küçük bir eksiklik olmaması için çalışan ekibimizle randevularınızı düzenleyelim. Bunlar için ilk görüşme çok önemli, çünkü istekleriniz ışığında hareket ediyoruz. Hayal ettiğiniz model için düğün öncesi yapmamız gereken işlemeleri belirliyoruz. Estetik renklendirme, ombre, balyaj, röfle, saç kesimi veya kaynak için gün belirliyoruz. Güçlü ve parlak saçlar için bakım da yapabiliyor, düğüne hazır olmanız için son olarak el-ayak bakımlarıyla her şeyi tamamlıyoruz.

Sıra tasarım sürecine geliyor! Tasarım süreci için 3 kişilik ekibimizde; saç tasarım uzmanı ve profesyonel makyaj artisti de var. Hayal ettiğiniz saç modelini anlattığınızda, hemen yüz hatlarınıza ve gelinlik modelinize en çok uyan tasarımı yapmak için odaklanıyoruz. En nihayetinde tam da hayal ettiğimiz modeli tasarlıyoruz. Gelinlerimize bir haberimiz daha var! Birbirinden özel türban tasarımları da yapıyoruz. Makyaj ile hazırlıklara devam ediyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyajı yapmak için dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanıyoruz. Sağlığınızı riske atmadan doğal güzelliğinizle dikkat çekici zarafetinizi ortaya çıkarıyoruz… Dilerseniz, tüm bu çalışmalar için prova da düzenliyoruz. Düğün günü sizinle birlikte 7 kişiyi salonumuzda hazırladığımızı biliyor muydunuz?

Bursa Yıldırım kuaför salonları arasında tercihiniz Salon Derya ise, iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form sayfanın üst kısmında!

İletişim

 • Adres:

  Millet Mh. 7.Tuna Sk. Make 30 Sitesi . No:2A Yıldırım/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.