Salon Büşra

E-posta Gönder

 • Gemlik, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Salon Büşra Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Salon Büşra Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Büşra Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Büşra Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Salon Büşra Hakkında

Düğününüzde sizi, muhteşem bir geline dönüştürüyoruz! Doğal güzelliğinizi ön plana çıkarmak için, kusursuz bir saç modeli ve makyaj uyguluyoruz. En özel gününüze sizi, en iyi halinizle hazırlıyoruz. Salon Büşra Gemlik ailesi olarak siz değerli gelinlerimiz için, kaliteli malzemeler kullanarak, ayrıcalıklı bir hizmet veriyoruz. Salona adımınızı attığınız andan itibaren, güler yüzlü ve samimi bir ekip sizi karşılıyor. Böylece, en özel güne hazırlık sürecinizde, kendinizi rahat hissediyorsunuz.

Gelin saçı ve makyajınız için öncelikle, siz değerli gelinlerimizin, bu özel günde nasıl görünmek istediğini öğreniyoruz. Ardından; düğün yapacağınız mekanın özelliklerini, düğün konseptinizi ve gelinliğinizin detaylar hakkında bilgi ediniyoruz ve tüm bunları göz önünde bulundurarak sizin için bir saç modeline birlikte karar veriyoruz.

Salon ve otel düğünleri için, yukarıdan veya enseden topuz yapılmış modelleri tercih ediyoruz. Kullanacağınız gelin tacı ve duvakla birlikte bu saç modelinin çok yakışacağına eminiz. Bunun yanında açık hava ve kır düğünleriniz için de dağınık bir şekilde toplanmış, örgü veya açık bırakılmış dalgalı saçlarla birlikte minik çiçekli saç aksesuarlarını kullanabilirsiniz. Saç modelinizi oluşturduktan sonra, düğününüz boyunca kalıcı olması için, özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz. Ardından, makyajınıza geçiyoruz.

Makyajınız için, sizin tercihiniz çok önemli. Doğal tonlar veya renkli makyajlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Alanında uzman makyözlerimiz tarafından kusursuz şekilde uygulanan bu makyajla birlikte, göz alıcı güzelliğinizle boy göstereceksiniz!

Siz değerli gelinlerimiz için sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Heyecanınızı paylaşmak, gözlerinizdeki ışıltıyı yansıtmak ve güzel hislerinize ortak olmak için sabırsızlıkla iletişime geçmenizi bekliyoruz. Kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüzde bir payımızın olmasını isterseniz; Gemlik kuaför fiyatları bilgisi için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.