Saç Mahal

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Saç Mahal Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Saç Mahal Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saç Mahal Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saç Mahal Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, Takma kirpik

Saç Mahal Hakkında

Düğününüzde tüm gözlerin sizin üstünde olmasını istiyorsanız, adresiniz Saç Mahal olmalı! Tecrübesi ve alanındaki uzmanlığı ile beklentilerinizin en iyi şekilde karşılanacağı bir kuaför salonunda göz kamaştıran bir gelin olmak için hazır mısınız?

Özellikle saç bakımı konusunda profesyonel bir ekibimiz bulunuyor. Tüm yenilikleri sunan ve saç bakımı konusundaki bilgi birikimlerini en iyi şekilde aktaran ekibimizle kendinizi özel ve ayrıcalıklı hissedeceğinizden eminiz.

Bursa Nilüfer kuaförleri arasında hizmetimizin yanı sıra gelin adaylarımızı ağırladığımız salonla da farklılaşıyoruz. Salonumuzun tasarımını planlarken ferah ve rahat bir ortam yaratmayı amaçladık. Bu yüzden yüksek tavanlı, pek çok detayda beyaz rengin ağırlıklı olduğu bir salon dizayn ettik. Rahat koltuklar, kendinizi yakından görebileceğiniz büyük aynalar ve ahşap aksesuarlar ile modern ve şık salonumuza herkesi bekliyoruz!

Gelelim nasıl bir hizmet sunduğumuza. Saç ve makyajınız için öncelikle tarzınızı, zevkinizi ve beklentilerinizi öğreniyor, uygun modelleri buna göre belirliyoruz. Yüz hatlarınız, saç uzunluğunuz, saç yapınız, gelinliniz, duvağınız ve düğün konseptiniz hem saç hem de makyajınızın belirlenmesinde önemli rol oynuyor. Kişiye özel tasarladığımız gelin saçlarında gelin adayının stilini yansıtmasına dikkat ediyoruz.

Belirlediğimiz saç ve makyajın ardından işlemlere başlıyoruz. Makyajınızın öncesinde cildiniz için özel olarak hazırladığımız bazları kullanıyoruz. Böylelikle yüzünüz daha parlak görünüyor, makyajınız bozulmadan çok daha uzun süre kalıyor.

Saçınızı tamamladıktan sonra düğününüz boyunca son ana kadar bozulmaması için özel spreyler kullanıyoruz. Doyasıya dansların sonunda bile ilk görünümünüzü koruyacaksınız!

Salonumuzda kullanılan tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinde sektörün en iyi markalarıyla çalışıyoruz. Kalite ve hijyen açısından onaylı ürünler, güzelliğinizi ortaya çıkarmaktaki en önemli silahımız!

Bursa’nın kuaför harikası Saç Mahal’de düğününüz için kusursuz bir şekilde hazırlanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak!

İletişim

 • Adres:

  Altınşehir Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:48/A Nilüfer/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.