S & C Kuaför

E-posta Gönder

  • Yıldırım, Bursa.

Ekiple Tanışın

S & C Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

S & C Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

S & C Kuaför Sık Sorulan Sorular

S & C Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

S & C Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


S & C Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

S & C Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


S & C Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, S & C Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


S & C Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

S & C Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

S & C Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel gününde en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkmanız için profesyonel ellerde iyi yapılmış bir saç ve makyaj oldukça önemli bir yer tutuyor. Bu nedenle biz S & C Kuaför olarak düğün gününüzde size güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunarak, muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Salonumuzda profesyonel ekibimizle düğün telaşınız içinde sizi doğru bir şekilde anlamaya çok özen gösteriyoruz. Bu nedenle hazırlıklarınıza başlamadan önce salonumuzda size rahat edeceğiniz, sıcak bir ortam yaratıyoruz. Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklara başlamadan önce, sizin ulaşmak istediğiniz görüntüyü tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında da öğrendiğimiz bu bilgiler ışığında hareket etmeye özen gösteriyoruz.

Gelin saçınızı gelinliğinizin ve yüz şeklinizin güzelliğini tamamlayacak şekilde hazırlıyoruz. Düğün gününüzde farklı bir güzellikle mutluluğa “evet” demek isterseniz, boyama ve kesim konusunda son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Doğal dalgalarla hazırlanmış sade gelin saçı modellerinden, ihtişamlı topuzlara kadar her tarza uygun saç modelini en iyi şekilde uygulayabiliyoruz. Saçlarınızda düğün konseptinize, tarzınıza ve gelinliğinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak da saçlarınıza ayrı bir ışıltı katabiliyoruz. Saçlarınızda kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya da özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde siz sevdiklerinizle doyasıya eğlenirken, saçlarınızın bozulmasına engel oluyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde yüz hatlarınızdan, gelinliğinize kadar her detayı göz önünde bulunduruyoruz. Makyajınıza baz uygulamasıyla başlıyoruz. Bu uygulamayla cildinizdeki gözenek görünümünü engelleyip, makyajınızın cildinizde pürüzsüz durmasını ve daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz. Makyajınızın geri kalanında da kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve S & C Bursa kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz düğün gününüze güzellik katmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Millet Mh. Derya Cad. Yüksekoba Site A Bok No:38 Yıldırım/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.