Gelin Saçı ve Makyajı Bursa

Recep Ayeş Kuaför

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Recep Ayeş Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Recep Ayeş Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Recep Ayeş Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Recep Ayeş Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Recep Ayeş Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Recep Ayeş Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Recep Ayeş Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Recep Ayeş Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Recep Ayeş Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Recep Ayeş Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Recep Ayeş Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Recep Ayeş Kuaför Hakkında

Bursa Nilüfer'de faaliyet gösteren Recep Ayes Kuaför , düğün hazırlıkları aşamasında gelin adaylarına özel hizmetleriyle Bursa düğün kuaförü ihtiyacınızı karşılıyor. Gelin başı modellerinde uzmanlaşmış salon, gelinlik modeli ve yüz şekliyle uyumlu saç modellerini bir araya getirerek benzersiz görüntüler ortaya çıkarıyor. Doğal gelin makyajından tutun diğer kişisel bakım hizmetlerine kadar geniş yelpazede hizmet veriyor. Gelinlerin özel günlerini unutulmaz kılmak için hazır bekliyorlar.

Deneyim

Recep Ayeş liderliğindeki uzman kadro, yıllar içinde edindikleri geniş deneyim ve bilgi birikimini kullanarak müşterilere özel ve kaliteli hizmetini veriyor. Kuaför salonu, özellikle gelin başı modelleri konusunda uzmanlaşmış olup, her bir gelin adayının kişisel tarzına, gelinliğine ve yüz hatlarına, dönemin modasına uygun saç modellerini yaratmada büyük bir ustalık sergilemeyi başarıyorlar.

Recep Ayeş Kuaför, her bir müşterisinin beklentilerini anlayarak, özel günlerine yakışır güzellikte saç ve makyaj hizmetleri veriyor. Bu deneyimli ekip, güzellik sektöründeki trendleri yakından takip ederek, her zaman en yeni ve özgün teknikleri kullanmaya büyük özen gösteriyor. Bu sayede müşterilere güvenilir, profesyonel ve estetik açıdan tatmin edici bir hizmet veriyorlar.

Hizmetler

Kuaför, geniş hizmet yelpazesiyle müşterilerine özel ve kaliteli bir kuaför deneyimi yaşatıyor. Kuaför, gelin saçı ve makyajından günlük saç bakımına, renk değişikliklerinden özel etkinlik makyajlarına kadar birçok alanda uzmanlaşmış olup, deneyimli çalışanları, her müşterinin istekleri ve ihtiyaçlarına odaklanarak, onların beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için verimli şekilde çalışıyor.

Gelinleriyle ilgili her bir ayrıntıya oldukça dikkat eden salon, manikür ve pedikür ve takma kirpik hizmetleri de veriyor. Modern teknikler ve kaliteli ürünlerle gerçekleştirdiği bu ekstra hizmetleriyle güzellik ve bakım ihtiyaçlarınızı başarıyla gideriyorlar. Her gelinini özel hissettirmek amacıyla titizlikle çalışan ekibi, güzellik ve bakım alanındaki talepleri en iyi şekilde karşılıyor.

Saç / Makyaj Tarzı

Kuaför, gelinlerine özel saç ve makyaj hizmetlerinde gösterdiği ustalıkla Bursa gelin saçı kuaför tavsiyesi arayan gelin adaylarını memnun ediyor. Kişisel tercihlerinizden düğün temanıza kadar her ayrıntıya uygun saç ve makyaj modelini seçiyor, en özel gününüzde en güzel görüntünüze kavuşmanız için çalışıyorlar. Saç modellerinde, açık saçlardan toplu modellere, makyajda doğal tarzdan smooth görünümlere kadar geniş bir seçki oluşturuyorlar.

Recep Ayeş Kuaför, gelin saçı ve makyajı konusundaki özel tasarımlarıyla gelinlerini kendi güzellik potansiyeline kavuşturuyor ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyor. Kuaför, modern tekniklerle gerçekleştirdiği hizmetleriyle sadece gelin adaylarını değil, tüm müşterilerini güzellik ve bakım konusunda en iyi şekilde ağırlıyor. Düğününüze ekibin güler yüzlü çalışanlarıyla birlikte hazırlanmak isterseniz iletişime geçebilir, “Ücretsiz Teklif Al” formundan Bursa gelin saçı kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Fsm. Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi Mersa Sitesi No:55/A 16210 Nilüfer/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.