Rana Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • İnegöl, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Rana Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Rana Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Rana Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Rana Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Rana Güzellik Salonu Hakkında

Bursa’da hizmet verdiğimiz Rana Güzellik Salonu’nda çok sayıda gelini ağırlayarak hayatlarının en özel anlarında istedikleri saç ve makyaj tasarımlarını yapıyoruz. Her zaman şık görünmenizden yana olsak da düğün günlerinin ayrı bir önemi oluyor. Tarzınızı en iyi yansıtacak ve içinize sinecek bir hizmet almanız için en kısa sürede sizinle tanışmayı istiyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyoruz. Güzellik ve düğün sektörleri sürekli olarak gelişen ve kendini yenileyen alanlar olduğu için kuaför salonumuzda gerek teknolojik gerek de kullanılan malzeme açısından kaliteli ürünleri tercih ediyoruz. Moda olan trendleri yakından takip ederek popüler olan uygulamalara mutlaka Rana Kuaför içerisinde yer veriyoruz. Gelin saçı ve makyajı hizmetlerimize ek olarak türban tasarım, kirpik lifting, cilt bakımı ve lazer epilasyon uygulamalarımız da bulunuyor.

Düğünden önce sizi kuaför salonumuzda ağırlayarak düğün günü planlamanızı yapıyoruz. Hangi saatte salonumuza geleceğinizi ve hazırlıklarınızın ne kadar sürmesini istediğinizi öğreniyoruz. Düğün günü sizi sevdiklerinizle birlikte ağırlayabildiğimiz için bize sayı vermenizi ve gelecek kişilerden bahsetmenizi istiyoruz. Beğendiğiniz saç ve makyaj stillerini de konuşarak tecrübelerimiz doğrultusunda size yol gösteriyoruz. Size uygulanacak hizmetlerin neler olduğuna karar veriyoruz.

İstediğiniz her saç ve makyaj modelini rahatlıkla yapıyoruz. Her zaman en iyi hizmeti sunmak ve sizi memnun etmek istediğimiz için önceliğimiz daima sizin kararlarınız oluyor. İçinize sinen tarza karar verdikten sonra hazırlıklarınızı ustalıkla yapıyoruz. Hem saç hem de makyajda alanında uzman kişilerle çalışarak sevdiklerinizle birlikte keyifli bir hazırlık süreci yaşamanızı sağlıyoruz.

Bursa kuaförleri arasında ismimizden başarıyla söz ettiren salonumuzun ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.