Pelo Kuaför

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sorumlusu
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Pelo Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Pelo Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Pelo Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Pelo Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Pelo Kuaför Hakkında

Hevesli, heyecanlı ve hayalleri olan bir gelin adayı olarak girdiğiniz salonumuzun kapısından kusursuz bir gelin olarak çıkmak isteyen herkesi Pelo Kuaför’ün kalitesini yaşamaya davet ediyoruz!

2017 yılının başında, FSM Bulvarı’nda hizmet vermeye başladık. Faaliyet göstermeye başladığımız günden beri önceliğimiz gelin adaylarımızın memnuniyeti oldu. Bunun için yeni trend ve konseptleri hep yakından takip ettik, yenilikçi hizmet anlayışımız ile sektördeki her gelişmeye hakim olduk. Salonumuzdan mutlulukla ayrılmanız, bu mesleği neden tercih ettiğimizi bir kez daha açıklıyor. Sizin yüzünüz güldükçe, biz daha çok çalışıyor, daha iyisine imza atmak istiyoruz. Bursa’da daha çok kişiye hitap edebilmek ve için hizmet ağımızı genişlettik ve Balat şubemizle de hizmet vermeye başladık.

Sadece hizmet kalitemizle değil, salonumuzla da beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyoruz. Oldukça şık ve modern bir tasarım sunduğumuz salonumuzda ahşap dekorasyonlar, şık ve rahat koltuklar, sarı ışıklandırmalar, ihtişamlı aynalar ve bunun gibi detaylar bulunuyor. İki katlı olan salonumuz ile ferah bir ortam sunuyoruz. Geniş ekibimiz ile aynı anda pek çok misafirimizi ağırlayabiliyoruz. Aynı zamanda gelin adaylarının yakınları salonumuza gelmek isterlerse, onlar için özenle planladığımız oturma köşeleri bulunuyor. Gün boyunca ikramlarla salonumuzun içinde bulunan herkesin yüzünüzü güldürmeyi hedefliyoruz.

Profesyonelliğimize ve bilgimize güvenip tarz değişikliği de yapabilirsiniz. Pelo Kuaför FSM’de değişimden korkmayın! Saç kesim, imaj kesim ve boya işlemlerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda saç ve makyaj dışında manikür, pedikür, el ve ayak kalıcı oje, takma kirpik, keratin bakım, havyar bakım ve epilasyon gibi hizmeti de eksiksiz bir şekilde gelin adaylarımızla buluşturuyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkarmak için iddialıyız, bizi tercih ederek siz de iddialı bir gelin olabilirsiniz!

Bu bilgiler doğrultusunda gelin saçı ve makyajınız için kuaför tercihinizi bizden yana kullanmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet FSM Bulvarı Cadde 224 Sit D:A Blok No: 41/A-M, 16140 Nilüfer/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.