Pelin & Şermin Kuaför

E-posta Gönder

 • İnegöl, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Pelin & Şermin Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Pelin & Şermin Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Pelin & Şermin Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Pelin & Şermin Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Pelin & Şermin Kuaför Hakkında

Pelin & Şermin Kuaför ailesi olarak 2017 yılının Ağustos ayından beri İnegöl’de faaliyet gösteriyoruz. Yıllardır her gün aynı özveri ve heyecanla salonumuzun kapısını müşterilerimize açıyor, doğru uygulamalarla kendilerini özel hissetmeleri için çalışıyoruz. Güzellik için sağlık konusunda da son derece hassas oluyoruz. Öyle ki, hijyen koşullarına uygun bir atmosferde hem kullandığımız ürünlerin hem de salonumuzun temizliğine özen gösteriyoruz. Sektörde yer aldığımız süre boyunca ilk önceliğimiz olan memnuniyetiniz için kaliteden asla ödün vermiyoruz. Dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanıyoruz. Cilt sağlığınız için makyaj ürünleri kadar saç boyaları ve el-ayak bakım malzemelerini seçerken de en iyilere odaklanıyoruz. Bu sayede bizi tercih eden her gelin adayımıza özel günlerinin bize emanet olduğunuz söyleyebiliyoruz.

İki yakın dost ve ortak olarak düğün hazırlıklarınız için senkronize bir şekilde çalışıyoruz. Makyaj uygulamaları için de saç tasarımı için de birlikte yol gösterici olmayı hedefliyoruz. Randevu sistemiyle ilk görüşmeyi düzenliyor, sizi tanımak için hoş bir sohbete tutuşuyoruz. Endişelenmeyin, vaktinizi en verimli şekilde kullanıyor, ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Saç bakımı ve imaj değişikliği tercih ederseniz, düğün öncesi çalışmalara başlıyoruz. Bu arada bir de saç makyaj provası düzenleyebiliyoruz.

Düğün günü gelip çattığında, hayal ettiğiniz saç modelini tam da anlaştığımız gibi yapıyoruz. Topuz, örgü ve dağınık modellerin şıklığını ise saç aksesuarı ile tamamlıyoruz. Bunun yerine duvak ve türban tasarımıyla da şıklığınıza şıklık katabiliyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkarmak konusunda son derece iddialı olan makyaj uygulamalarımız mı? Kusursuz güzelliğinizle göz kamaştırmanıza sebep olacak. Bursa gelin makyajı ve saç tasarımlarımızla çok konuşulan gelin adaylarımızdan biri olmaya hazır mısınız?

Pelin & Şermin İnegöl Kuaför Salonumuzda sizi bekliyoruz! Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz? İletişim formumuz sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

 • Adres:

  Osmaniye Mah. Arzu Sok. Şebboy Cad. No:12 İnegöl/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.