Özge Kuaför

E-posta Gönder

 • Orhangazi, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Özge Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Özge Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Özge Kuaför Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Özge Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Özge Kuaför Hakkında

“Göz kamaştıran bir gelin olmak istiyorum!”, “Sevdiklerimi etkilemek ve uzun süre hafızalardan çıkmamak istiyorum!” ve “En mutlu olduğum günde kendimi çok daha özel hissetmek istiyorum!” gibi düşüncelere sahip tüm gelin adaylarımızı salonumuza davet ediyoruz. Ne hayal ediyorsanız gerçeğe dönüştürecek, bu önemli güne sizi kusursuz bir şekilde hazırlayacağız.

Gelin adaylarının hayatlarında güzel bir iz bırakmak için 2012 senesinden beri kesintisiz bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. İlk günkü heyecan ve tutkumuzu kaybetmeden, sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimlerini saç ve makyajınızı belirleme ve uygulamada kullanıyoruz. Orhangazi kuaförlerinin arasından farklılaşmak ve sizlerin ilk tercihleri arasında yer almak için kendimizi sürekli geliştiriyor ve en yeni trendleri yakından takip ediyoruz. Böylelikle salonumuzda her gelin adayımızın tarzını yansıtacağımızın da garantisini veriyoruz.

Saçınızın ve makyajınızın kalıcılığını sağlamak için çeşitli ürünler kullanıyoruz. Saç modelinizi tamamladıktan sonra özel spreyler sıkıyor, saçınızın gün boyunca ilk görünümünü korumasını sağlıyoruz. Makyajınız için ise önce sabitleyici özel kremler kullanıyoruz. Bu hem yüzünüzün daha parlak görünmesini sağlıyor hem de makyajınızın kalıcılığını artırıyor.

Salonumuzda kullanılan güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinin tümünün sağlık, kalite ve hijyen açısından onaylı olduklarını belirtmek istiyoruz. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, güveninize her konuda layık olmaya çalışıyoruz.

Geniş salonumuz ve profesyonel ekibimiz sayesinde düğün gününüzde sizi yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınızı da ağırlayabiliyoruz. Düğün günü gelin ile birlikte 10 kişiyi bambaşka bir görünüme kavuşturabiliyoruz.

Özge Kuaför Orhangazi’de düğünü için kusursuz bir hizmet arayan gelin adaylarına kapılarını açıyor. Farkı her detayda hissetmek ve kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlardan yararlanmak için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.