Özge Kuaför

E-posta Gönder

  • Orhangazi, Bursa.

Ekiple Tanışın

Özge Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Özge Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Özge Kuaför Sık Sorulan Sorular

Özge Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Özge Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Özge Kuaför düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Özge Kuaför düğün günü 10 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Özge Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Özge Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Özge Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Özge Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Özge Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Özge Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Özge Kuaför Hakkında

“Göz kamaştıran bir gelin olmak istiyorum!”, “Sevdiklerimi etkilemek ve uzun süre hafızalardan çıkmamak istiyorum!” ve “En mutlu olduğum günde kendimi çok daha özel hissetmek istiyorum!” gibi düşüncelere sahip tüm gelin adaylarımızı salonumuza davet ediyoruz. Ne hayal ediyorsanız gerçeğe dönüştürecek, bu önemli güne sizi kusursuz bir şekilde hazırlayacağız.

Gelin adaylarının hayatlarında güzel bir iz bırakmak için 2012 senesinden beri kesintisiz bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. İlk günkü heyecan ve tutkumuzu kaybetmeden, sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimlerini saç ve makyajınızı belirleme ve uygulamada kullanıyoruz. Orhangazi kuaförlerinin arasından farklılaşmak ve sizlerin ilk tercihleri arasında yer almak için kendimizi sürekli geliştiriyor ve en yeni trendleri yakından takip ediyoruz. Böylelikle salonumuzda her gelin adayımızın tarzını yansıtacağımızın da garantisini veriyoruz.

Saçınızın ve makyajınızın kalıcılığını sağlamak için çeşitli ürünler kullanıyoruz. Saç modelinizi tamamladıktan sonra özel spreyler sıkıyor, saçınızın gün boyunca ilk görünümünü korumasını sağlıyoruz. Makyajınız için ise önce sabitleyici özel kremler kullanıyoruz. Bu hem yüzünüzün daha parlak görünmesini sağlıyor hem de makyajınızın kalıcılığını artırıyor.

Salonumuzda kullanılan güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinin tümünün sağlık, kalite ve hijyen açısından onaylı olduklarını belirtmek istiyoruz. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, güveninize her konuda layık olmaya çalışıyoruz.

Geniş salonumuz ve profesyonel ekibimiz sayesinde düğün gününüzde sizi yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınızı da ağırlayabiliyoruz. Düğün günü gelin ile birlikte 10 kişiyi bambaşka bir görünüme kavuşturabiliyoruz.

Özge Kuaför Orhangazi’de düğünü için kusursuz bir hizmet arayan gelin adaylarına kapılarını açıyor. Farkı her detayda hissetmek ve kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlardan yararlanmak için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.