Moda Kuaför

E-posta Gönder

 • Yıldırım, Bursa.

Ekiple Tanışın

Moda Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Moda Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Moda Kuaför Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Moda Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Takma kirpik

Moda Kuaför Hakkında

Gelin saçı ve makyajı konusunda Bursa Yıldırım’ın en ünlü kuaför salonu olarak karşınızdayız. Güzellik sektöründe uzun yıllardır veren salonumuz Moda Kuaför Bursa Millet Mahallesi’ndeki konumu ile oldukça merkezi bir lokasyonda yer alıyor. Profesyonel ekibimiz ile birlikte sizi düğün gününüze bir prenses gibi hazırlıyoruz. Gelinliğiniz ile göz dolduracağınız hayatınızın en özel gününde, saç ve makyajınız ile görünümünüzü tamamlayarak tüm gözleri ve dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Düğün günü kullanacağınız saç ve makyaja karar vermek sizin için ilk başta çok da kolay olmayabilir. Ama siz hiç merak etmeyin, profesyonelliğimizi her alanda size hissettiriyor ve size uzman görüşlerimiz ile en doğru yönlendirmelerde bulunuyoruz. Öncelikle saç modelinize karar verirken dikkate almamız gerek bazı elzem noktalar bulunuyor. Bunlardan ilki kuşkusuz gelinliğinizi modeli oluyor. Gelinliğinizin modelinin yanı sıra, yaka ve sırt detayı da oldukça önemli. Sırt dekolteli bir gelinlik tercih etti iseniz eğer açık modellerden ziyade toplu saç modellerini tercih etmek çok daha doğru olacaktır. Böylece gelinliğinizi detaylarını daha iyi sergileyebilirsiniz. Yine yaka detayı da saç modelinize karar vermemiz için oldukça önemli.

Saçınız ile görünümünüzü tamamlayacak makyajınız için de yine saç modeliniz ve gelinliğinizin modelini göz önünde bulundurarak yüz hatlarınıza en çok yakışacak makyajı tercih ediyoruz. Tercihiniz doğrultusunda doğal pastel tonlarında nude bir seçim yapabileceğiniz daha iddialı renk tonlarını da kullanabiliriz.

Gerek saçınız için gerek ise makyajınız için asla kaliteden ödün vermiyoruz piyasanın önde gelen kozmetik ürünlerini kullanmayı tercih ediyoruz. Titizliği her şeyin üzerinde tuttuğumuz salonumuzda kendinizi profesyonel ellere gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Moda Kuaför Bursa Yıldırım olarak sizi bu mutlu gününüze kusursuz bir görünüm ile hazırlamak için sabırsızlanıyoruz! Eğer siz de bizi yakından tanımak ve hizmet detaylarımıza dair bilgi almak isterseniz formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.