Ersel Mert Erdoğan (Mert'in Gelinleri)

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ersel Mert Erdoğan (Mert'in Gelinleri) Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Ersel Mert Erdoğan (Mert'in Gelinleri) Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ersel Mert Erdoğan (Mert'in Gelinleri) Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ersel Mert Erdoğan (Mert'in Gelinleri) Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Epilasyon, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5

Ersel Mert Erdoğan (Mert'in Gelinleri) Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle mutlu bir hayatı paylaşmaya “Evet!” dediğiniz düğün gününüz için oldukça heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Rüyalarınızı süsleyen gelin olmanız için Ersel Mert Erdoğan bir diğer adımızla Mert’in Gelinleri isimli stüdyomuzda hizmet alarak düşlerinizin ötesinde bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Bursa makyaj sanatçıları arasında yer alan Ersel Mert Erdoğan’ın önderliğinde profesyonel bir ekiple uzun yıllardır makyaj üzerine çalışmalar yapıyoruz. Ersel Mert Erdoğan’ın makyaj sanatına duyduğu ilgi sonrası almış olduğu eğitimlerle desteklediği üstün becerileri zamanla kendisinin meslek edinmesine imkan sağladı. Bugüne kadar pek çok gelin adayını düğün gününe hazırlamaktan duyduğumuz mutluluk ise daima bizim en büyük gurur kaynağımız oluyor.

Düğününüz öncesi sizinle tanışarak uzun görüşmeler yapıyoruz. Hem kendimizi tanıtıyor hem de sizin isteklerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Daha önce bizden hizmet alan gelin adaylarımıza ait görseller göstererek aklınızda fikir oluşmasını sağlıyoruz. Düğününüzün yapılacağı mekan, gelinliğiniz, tarzınız, saç modeliniz, yüz hatlarınız ve ten renginiz makyajı yaparken bizim için belirleyici unsurlar oluyor. Genellikle doğal tonları tercih ettiğimiz makyajlarınızda taleplerinize bağlı olarak değişiklikler yapabiliriz. Makyaj öncesi cildinizi makyaja hazır hale getiriyoruz. Ten renginize uygun malzemeleri uygulayarak doğal bir görünüm elde ediyoruz. Yüz hatlarınızı belirginleştiren makyaj hileleriyle yüzünüze keskin çizgiler katıyoruz. Gerekli gördüğümüz kısımları aydınlatıyoruz. Makyajınız bittiğinde ise sabitleyici spreyle makyajın kalıcılığını arttırıyoruz. Kaliteli makyaj malzemeleri kullanarak makyajınızı ilk yaptığımız an nasılsa eğlencenizin sonuna kadar öyle kalmasını sağlıyoruz. Taze ve canlı bir görünüm elde ettiğimiz makyajınızla gören herkesi büyülemenizi arzuluyoruz.

Siz de sunduğumuz hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz yapmanız gereken tek şeyin Ersel Mert Erdoğan’a ulaşmak olduğunu bilmelisiniz. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  nilüfer/Bursa, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ersel Mert Erdoğan (Mert'in Gelinleri) Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.