Melih Şen Kuaför

E-posta Gönder

  • Nilüfer, Bursa.

Ekiple Tanışın

Melih Şen Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Melih Şen Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Melih Şen Kuaför Sık Sorulan Sorular

Melih Şen Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Melih Şen Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Melih Şen Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Melih Şen Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, cilt bakımı, ağda, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Melih Şen Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Melih Şen Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Melih Şen Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Melih Şen Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Melih Şen Kuaför Hakkında

Bursa’nın tartışmasız en güzel ilçelerinden biri olan Nilüfer’de, uzun yıllardır güzellik sektörüne hizmet ediyor ve naçizane katkıda bulunuyoruz. Salonumuz Melih Şen Kuaför Balat’ta yer alıyor ve burada modern ve kapsamlı bir hizmet sunduğumuz harika bir atmosfer yarattık. Modern dizayn ve steril bir ortamda her biri alanında uzman harika bir ekiple çalışıyor, kendimize has tarzımız ve yenilikçi vizyonumuzla başarılı olmaya devam ediyoruz. Her zaman neşenin, konforun ve sıcak kanlılığın hakim olduğu salonumuzda tüm müşterilerimizi konuklarımız olarak ağırlıyor ve onları her şartta güler yüzlülükle karşılıyoruz.

Stil danışmanlığı başta olmak üzere pek çok hizmeti bir araya getirdiğimiz salonumuzda, bir kuaförden bekleyebileceğiniz her şeye en kaliteli haliyle ulaşmanız mümkün. Örnek verecek olursak şunları sayabiliriz; renklendirme uzmanlığı, dip ve tüm boya, ombre ve sombre ile sarının her tonu, balyaj, röfle, kesim, saç kaynak, keratin bakım, Brezilya fönü, perma, saç botoksu, el ve tırnak bakımı, manikür ve pedikür, kalıcı oje, kişisel bakım, cilt bakımı, ağda ve benzeri pek çok işlemimizi sayabiliriz. Üstelik bir de en özel hizmetlerimizden olan gelin başı var. Onda da düğün, kına gecesi ve nişan merasimleri için gelinlerimizi salonumuzda ağırlıyoruz.

Bir gelin hazırlığı için büyük bir çaba sarf ediyor ve onlara kendilerini özel hissettirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Biz Melih Şen ekibi olarak önceliği muhakkak gelinimizin istek ve beklentilerine yoğunlaştırıyor ve onların dileklerini eksiksiz yerine getiriyoruz. Kendilerine yakışacak ve düğün konseptlerine uyacak şekilde arzu ettikleri saç modelini başarıyla uyguluyor, görünümü tamamlamak içinse yüz hatlarını öne çıkaran profesyonel bir makyaj yapıyoruz.

Eğer özel gelinlerimizden biri olmak isterseniz yandaki formu doldurarak Melih Şen Kuaför fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Balat Mahallesi Bey Sokak Belen Sitesi No:11A Nilüfer Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.