• Min. Fiyat
    1.500 TL'den az

Ekiple Tanışın

Kübra Korkmaz Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Kübra Korkmaz Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kübra Korkmaz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Kübra Korkmaz Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kübra Korkmaz Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.

Kübra Korkmaz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kübra Korkmaz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Kübra Korkmaz Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kübra Korkmaz Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Kübra Korkmaz Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kübra Korkmaz Kuaför ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kübra Korkmaz Kuaför Hakkında

Şimdiye kadar birçok gelini istediği görünüme kavuşturmanın mutluluğuyla Bursa’nın en güzel ilçelerinden biri olan İnegöl’de hizmetinizdeyiz. Kübra Korkmaz Kuaför olarak hem tarzınızı yansıtan hem de son zamanların trend modellerini dikkate alarak güzel saç tasarımları yapıyoruz. Elbette profesyonel makyajla birlikte…

Kuaför salonumuzu kapıdan içeri girdiğiniz anda kendinizi sanki evinizdeymişsiniz gibi rahat hissedeceğiniz şekilde dizayn ettik. Ayrıca gelin saçı ve makyajı hazırlıkları yapılırken eğlenceli ekibimiz sayesinde günün tüm stresini atacağınıza eminiz. Gelin birlikte isteklerinize, tarzınıza ve yüz şeklinize en uygun saç ve makyaj uygulamaları belirleyerek misafirlerinizin karşısına kusursuz bir görünümle çıkmanızı sağlayalım.

İnegöl Kübra Korkmaz Kuaför olarak, detaylı planlamalarımızı düğünden önce yaptığımızdan düğün günü daha rahat oluyorsunuz. Ve düğün günü gelip çattı! Salonumuza geldiğiniz anda ekibimizin yoğun ilgisiyle karşılanıyorsunuz. Daha sonra hemen hazırlıklara başlıyoruz. Gerekli olursa saçınızı yıkıyor, önceden belirlediğimiz tasarımı uygulamak için modele göre fön veya maşa yapıyoruz. Saç tasarımınızın belli bir aşamasına geldikten sonra makyajınıza geçiyoruz. Makyajınız için baz çalışmaları yapmakla başlıyor makyaj uygulamalarımız. Ardından tonlamalara geçiyoruz. Hijyen ve sağlık en önem verdiğimiz konulardan. Bu nedenle hem düğün makyajınızın gece boyunca bozulmaması hem de sağlıklı bir cilt görünümü elde etmek için dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini kullanıyoruz. Duvak ve aksesuarları da taktığımızda saçınızın modelini özel spreylerle sabitliyoruz. Kısacası birinci sınıf hizmet için son derece titiz bir çalışma yürütüyoruz. Son rötuşlarla kusursuz güzelliğiniz için doğru makyaj tekniklerini uyguladığımızdan emin oluyor, aynada kendinizi gördüğünüzde mutlu olduğunda işlemlerimizi sonlandırıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi alıp Bursa gelin başı fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İnegöl Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.