Kuaför Mefharet

E-posta Gönder

 • İnegöl, Bursa.

Ekiple Tanışın

Kuaför Mefharet Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuaför Mefharet Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Mefharet Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Mefharet Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Mefharet Hakkında

Tekrarı olmayan günlerin başında şüphesiz düğününüz geliyor! Her detayın özenle planlandığı bu gecede kusursuz bir gelin olmak ve davetlilerin tüm hayran bakışları üstünüzde toplamak isterseniz salonumuza gelebilirsiniz. Bugüne kadar sayısız gelin adayının ilk tercihi olduk, yüzlerindeki mutluluğa şahitlik ettik. Sizin de memnuniyetinizi sağlamak için sabırsızlanıyoruz!

Kuaför salonumuzu açtığımız ilk günden beri sıcakkanlı ve samimi bir ev sahipliğini ön planda tutuyoruz. Güler yüzlü olmakla birlikte istek ve ihtiyaçlarınızı da dikkate alıyor, sizi buradan hayallerinizdeki gelin gibi uğurluyoruz. Bunun için sektörü, değişen modayı ve en yeni trendleri yakından takip ediyor, salonumuzda uzmanlıkla uyguluyoruz. Böylelikle beklentilerinizi de eksiksiz bir şekilde yerine getirmiş oluyoruz. Bursa kuaförleri arasında hatırı sayılır bir konuma sahip olmak için kendimizi sürekli geliştirmemiz gerektiğini biliyoruz. Bilinçli ve dinamik ekibimiz ile birlikte A’dan Z’ye her detayı sizin yerinize düşüneceğimizden emin olabilirsiniz.

Saç ve makyaj modelinizi belirlerken önemli bazı kriterlerin üstünde duruyoruz. Tepeden tırnağa uyumlu görünmeniz ve sevdiklerinizi büyülemeniz için gelinliğinizi, düğün mekanınızı ve düğün konseptinizi öğreniyoruz. Kuaför Mefharet ile göz alıcı görünmek hiç de zor değil!

Bizi İnegöl kuaförlerinden farklı kılan bir diğer özelliğimiz ise aynı zamanda türban tasarımı da yapabiliyor olmamız! Tesettürlü gelinlerimiz için makyajı da özel olarak belirliyor, türban üstüne konseptinize uygun aksesuarlar sunabiliyoruz.

Düğünler için özellikle yaz ve bahar ayları daha çok tercih ediliyor. Biz de bu dönemlerde yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden düğününüz bu mevsimlerde ise bizimle düğün tarihinizden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle eksiksiz bir şekilde hazırlanarak günün büyük bir bölümünü güzelliğinize ayırabiliyoruz.

Eğer siz de Kuaför Mefharet farkını yaşayarak düğününüzde göz kamaştırmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kemalpaşa Mahallesi, Halit Tufan Sk. No:9/B, 16400 İnegöl/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.