Kuaför Kardelen

E-posta Gönder

  • Yıldırım, Bursa.

Ekiple Tanışın

Kuaför Kardelen Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Kuaför Kardelen Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Kardelen Sık Sorulan Sorular

Kuaför Kardelen gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Kardelen gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Kuaför Kardelen gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Kardelen gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Kardelen şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Kardelen şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Kardelen ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Kardelen ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Kardelen Hakkında

Merhaba ben Tuğçe Dere. Henüz on yaşımdayken çırak olarak kuaförlük sektörüne adımımı attım. Eğitimimi tamamladıktan sonra, Kardelen Kuaför’ün öncesinde tecrübe ve birikimlerimle açtığım ilk kuaför salonumu iki yıl kadar işlettim. Özel sebeplerle son vermek durumunda kaldığım kuaför salonumun ardından Kardelen Kuaför’de usta olarak işe başladım. Kardelen Kuaför’ün tarihi 1990’lı yıllara dek dayanıyor. 2016 yılında bu köklü salonu devralarak kaliteden ödün vermeden Kardelen Kuaför’ün yıllardan beri kazanmış olduğu güveni ve müşteri memnuniyetini daha da perçinleyerek yoluma devam ettim.

Kardelen Kuaför Bursa olarak ekibimizle beraber size her zaman güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Hayatınızın en özel gününde her şeyin en iyisini istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle düğün gününüzde sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırmak için özenle çalışıyoruz.

Gelin saçınızı tasarlarken sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair beklentilerinizi ön planda tutarak hazırlıklarınızı yapıyoruz. Gelin saçı modelinizi belirlerken gelinlik modeliniz, düğün mekanınız ve yüz şekliniz gibi pek çok faktörü göz önünde bulundurup, sizi en güzel görüntüye ulaştıracak saç modelini uyguluyoruz. Saçlarınızda dilerseniz birbirinden güzel aksesuarlar kullanarak, gelin saçınıza ayrı bir ışıltı katabiliyoruz. Saçlarınızın düğün gününüz boyunca güzelliğini koruması için de kaliteli saç sabitleyicileri kullanmayı ihmal etmiyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde öncelikle yüz hatlarınızı iyi bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyoruz. Böylelikle yüz hatlarınızın güzelliğini ortaya çıkaracak en uygun makyajı uygulayabiliyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek ve kaliteli makyaj malzemeleri kullanıyoruz. Böylelikle makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde güzelliğinizi tecrübeli ve profesyonel ellere teslim edip, muhteşem bir görüntüye ulaşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Kardelen Bursa kuaför fiyatlarını öğrenebilirdiniz.

İletişim

  • Adres:

    Siteler Mahallesi, Selçuk Bey Caddesi,I Blok No :154/A

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.